Intra Workout 600 g - All Nutrition

Intra Workout je formula pre užitie počas tréningu s 10-timi aktívnymi zložkami, ako BCAA, beta-alanín, citrulín a kofeín, čo prispieva k zníženiu vnímanej námahy počas cvičenia. Infra Workout zlepšuje fyzickú zdatnosť, pomáha predĺžiť tréning, podporuje ochranu svalovej hmoty. Kokosová voda v práškovej forme je bohatá na cenné elektrolyty - výborne hydratuje telo, je zdrojom mnohých vitamínov a minerálov.

28,95 €

23,95

Skladom bude Vám doručené 22.08.2017 (Utorok)

 

Intra Workout - nápoj počas tréningu, ktorý zlepšuje fyzickú zdatnosť, pomáha predĺžiť tréning, poskytuje pocit napumpovania, dopĺňa stratené elektrolyty a hydratuje

Intra Workout je formula pre užitie počas tréningu s 10-timi starostlivo vybranými aktívnymi zložkami. Obsahuje BCAA v pomere 2:1:1, beta-alanín, citrulín a kofeín, čo prispieva k zníženiu vnímanej námahy počas cvičenia. BCAA zlepšujú fyzickú zdatnosť, pomáhajú predĺžiť tréning, a samozrejme, podporujú regeneráciu a ochranu svalovej hmoty. Vysoká dávka citrulín malátu poskytuje pocit napumpovania už od prvého tréningového setu. Kokosová voda v práškovej forme je bohatá na cenné elektrolyty - výborne hydratuje telo, je zdrojom vitamínov B, vitamínu C a obsahuje ďalšie nevyhnutné vitamíny a minerálne látky.

 Intra Workout - All Nutrition

 

Infra Workout a jeho výhody

  • nápoj určený na užitie počas tréningu
  • znižuje hladinu kyseliny mliečnej počas a po cvičení
  • pomáha znížiť bolesť svalov a svalové kŕče
  • urýchľuje regeneráciu svalovej hmoty
  • výborne hydratuje telo
  • dopĺňa elektrolyty stratené počas tréningu
 

Zloženie

BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), citrulín malát, beta-alanín, taurín, tyrozín, prášková kokosová voda, kofeín, regulátory kyslosti: kyselina jablčná, kyselina citrónová; farbivo: extrakt červenej repy, aróma, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý; zahusťovadlo: xantánová guma, sladidlá: sukralóza, acesulfam draselný.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku 20 g (1,5 odmerky) v 450-570 ml vody a užívajte v priebehu cvičenia. Nepresahujte 1 dávku nápoja denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (20 g)
L-Leucín2,5 g
L-izoleucín1,25 g
L-valín1,25 g
Citrulín malát3 g
   z toho citrulín1,68 g
Beta alanín1,6 g
Taurín1 g
Tyrozín0,5 g
Prášková kokosová voda0,5 g
Bezvodý kofeín124 mg

 

Upozornenie

Produkt je určený pre fyzicky aktívne osoby staršie ako 18 rokov. Neužívajte v prípade alergie na niektorú zložku výrobku alebo ak trpíte jednou z onemocnení ako cukrovka, vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne choroby. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento produkt nemôže byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Beta-alanín môže spôsobovať mierne brnenie kože u citlivých jedincov. Neužívajte kofeín z iných zdrojov. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Intra Workout 600 g - All Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Intra Workout 600 g - All Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code