Recenzie - Instantná ovsená kaša - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Instantná ovsená kaša je skvelým základom vyvážených raňajokdesiat. Obsahuje komplexné sacharidy, rastlinné bielkoviny a má vysoký podiel vlákniny. Stačí ju zaliať teplou vodou alebo mliekom, chvíľu počkať a potom podľa chuti pridať ďalší zdroj bielkovín, ovocie alebo oriešky. V krátkom okamihu tak máte skvelé jedlo, ktoré si môžete dopriať kedykoľvek počas dňa.

5,50 €(5,50 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať štvrtok 25. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Instantná ovsená kaša - GymBeam

4.5
Priemer z 546 hodnotení
(407 hodnotení)
(63 hodnotení)
(34 hodnotení)
(21 hodnotení)
(18 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci túto instantnú ovsenú kašu oceňujú najmä pre veľmi rýchlu prípravu, hladké a ľahké miešanie a skvelú chuť, ktorá dobre funguje s mliekom aj s vodou. Mnohým sa páči jemne mletá textúra, krémová konzistencia pri správnej príprave a vysoká sýtosť. Je tiež všestranná ako rýchle raňajky, desiata alebo základ na polevy, ako je ovocie a orechové maslo. Celkovo je sentiment výrazne pozitívny.

  • Instantná, veľmi rýchla
    |
  • Jednoduché na miešanie
    |
  • Jemná, hladká textúra
    |
  • Skvelá celková chuť
    |
  • Výživná, zasýti
    |
  • Vhodná na polevy

Vygenerované pomocou AI z 546 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Χριστίνα

Overený nákup
Už mnoho rokov používam ovos takmer denne a rozhodol som sa vyskúšať ten váš. Pri miešaní potrebuje trochu opatrnosti, pretože ak ho nebudete sypať po troškách do vody, vytvorí hrudky. Ak padá pomaly,
Najprínosnejšia kritická recenzia

Petr

Overený nákup
Kaša bez príchuti je naozaj bez príchuti, zle sa rozmycha a nechá hrudky. Mňa teda ničím nenadchla. Skúsim s príchuťou treba to môj názor zmení
Podľa príchute

Recenzie slovenské (104)
Overené nákupy (497)
Pozitívne (498)
Negatívne (42)
Recenzie v ostatných krajinách (442)
  • Radka

    Neoverený nákup

    8. 5. 2022

    Mám vanilkovú, rozhodne lepšie vonia ako chutí ale v globále je to fajn. Oceňujem rýchlosť prípravy, dochucujem ovocím a zero toppingami. Za mňa sýte a postačujúce raňajky skoro kazdy den
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Daniel

    Neoverený nákup

    1. 5. 2022

    Príchuť: čokoláda
    V návode nie je ani zmienka o tom ze by sa mala kaša zaliať horúcim mliekom, ani po zaliatí horúcim mliekom nehustne, je to skôr nie veľmi dobrý nápoj so zvláštnou konzistenciou, ak sa niekomu podarilo z toho vyrobiť kašu tak ste najskôr vyhrali, produkt letí do koša a už nikdy viac. Príchuť celkom ôk ale konzistencia hrozná
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Danka

    Overený nákup

    28. 4. 2022

    Príchuť: čokoláda
    Kupujem si ju už dosť dlho a nedám na ňu dopustiť, dobre raňajky prípadne rýchli olovrant v robote. Do toho ovocie. Odporúčam najradšej mám čokoládovú
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Stefan

    Neoverený nákup

    23. 4. 2022

    Príchuť: čokoláda
    Zloženie je hrozné, aj ako polievka. Prípravu som rešpektoval, no stále ostala rovnaká. Po 3 použitiach som ho vyhodila.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Elka

    Neoverený nákup

    18. 3. 2022

    Príchuť: vanilka
    Mám kopec intolerancií je takmer nemožné niečo zjesť. Kaša ( ja konzumujem skôr ako nápoj) je chutná neviem si bez nej predstaviť rano.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Annamária

    Overený nákup

    28. 2. 2022

    Príchuť: čokoláda
    Objednali sme pre manžela, ako vodiča kamiónu je to pre neho perfektné riešenie či už raňajky alebo večere.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ondřej

    Overený nákup

    20. 1. 2022

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Asi nie som na to zvyknutý, čokoláda je fajn, vanilka ma veľmi nechutí, odporúčam vyskúšať, záleží na chuti
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Marcel

    Overený nákup

    2. 12. 2021

    Príchuť: bez príchute
    Dobrú kašu na zdravé raňajky odporúčam každému Na dobrú hustú kašu 60g ovsených vločiek a 250g mlieka a podľa chuti kakao alebo ovocie, dressing |TOP|
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gábor

    Overený nákup

    14. 11. 2021

    Príchuť: čokoláda
    Má tekutejšiu konzistenciu ako kaša. Čokoláda v chuti a konzistencii je pre mňa fajn. Len škoda, že je tam len 1 kg balenie, takže to nie je veľmi ekonomické.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Filip

    Overený nákup

    30. 10. 2021

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Kúpil som si čokoládovu a vanilkovú príchuť. Musím do nich dávať ešte navyše proteín alebo flavdrops, aby to chutilo lepšie. Oceňujem cenu, ale radšej si kúpim ovsenú kašu (a nie múku!) na inej stránke.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili