Hydration Tub - G Fuel

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (1)
Výrobca: G Fuel

Hydration Tub je určený všetkým gamerom, ktorí chcú podporiť dostatočnú hydratáciu a optimálny príjem dôležitých vitamínov, minerálnych látok aj elektrolytov. To im vo výsledku môže pomôcť lepšie sa sústrediť, znížiť únavu, podporiť pozornosť, a dokonca aj zlepšiť rýchlosť reakcií, ktorá je pri hre absolútne kľúčová.

Dlhodobo nedostupný

Hydration Tub - bezkofeínová zmes pre gamerov, ktorí chcú znížiť únavu, podporiť sústredenosť, pamäť a tiež rýchlosť reakcií

Hydration Tub je jedinečná bezkofeínová zmes pre všetkých hráčov, ktorí chcú neustále zlepšovať svoje skills a raz poraziť aj tých najlepších súperov. V zložení nájdete niekoľko starostlivo vybraných zložiek, pričom každá z nich má svoj význam. Spomenúť môžeme napríklad elektrolyty sodík a draslík. Tie sú známe svojím vplyvom na hydratáciu organizmu. Draslík sa stará o optimálne množstvo vody vo vnútri buniek a sodík ma zas na starosti vodu mimo nich. Najviac sa ho nachádza totiž v mimobunkových tekutinách, kde ovplyvňuje ich objem. Medzi časté príznaky dehydratácie patria napríklad celková slabosť, únava či bolesť hlavy. Aj ich mierne prejavy môžu negatívne ovplyvniť hráčov výkon, preto je potrebné zamerať sa na dostatok tekutín a príjem týchto minerálnych látok. Hydratácia samozrejme nie je jedinou úlohou draslíku v organizme. Vplyv má napríklad aj na fungovanie nervového systému a svalov, čo je kľúčové napríklad pre maximálnu rýchlosť reakcií. 

           

V Hydratation Tub však nechýba ani zinok, ktorý prispieva k udržaniu dobrého zraku. Každý hráč iste potvrdí, že práve oči a bystrý zrak sú pri hre kľúčové. Za zmienku však stojí aj vplyv zinku na kognitívne funkcie, ktoré sú pri hre taktiež nepostrádateľné. Radí sa medzi nich napríklad pamäť či sústredenosť. 

         

Ak patríte medzi pravidelných hráčov, určite viete, že vaši nepriatelia nie sú len v hre na obrazovkách. O výhru vás často pripraví aj taká zdanlivá drobnosť, ako je napríklad únava. S jej znížením môže pomôcť obsiahnutý vitamín C, vitamín B6 a B12. Tieto spomenuté vitamíny skupine B majú spoločne s vitamínom B7 vplyv na správnu funkciu psychiky a nervového systému, čo je pri hre kľúčové. Svoju rolu zohráva aj vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii svalov. Bez tej sa pri rýchlej hre proste nezaobídete. 

        

V Hydration Tub nájdete tiež neesenciálnu aminokyselinu l-tyrozín. Tá slúži ako prekurzor adrenalínu, noradrenalínu či dopamínu, ktorý súvisí s pocitom radosti. Ovplyvňuje však tiež náladu, motiváciu a pozornosť. Svoju rolu v tele plní aj adrenalín a noradrenalín. Pomáhajú nám totiž zvládať stresové situácie a lepšie sa s nimi vysporiadať. To oceníte predovšetkým pri napínavých súbojoch s nepriateľmi, v posledných minútach športového zápasu alebo na cieľovej rovinke pretekov, kedy ide proste o všetko. 

          

Veľkou výhodou Hydration Tub je nulový obsah kofeínu. Vďaka tomu ho môžete používať aj pri večerných zápasoch bez toho, aby ste negatívne ovplyvnili kvalitu svojho spánku. Zmes má skvelú osviežujúcu príchuť, ktorá vás povzbudí pred každou hrou. 

           

Hydration Tub a jeho výhody

  • unikátna predtréningovka pre hráčov eSports
  • obsahuje elektrolyty, minerálne látky, vitamíny a aminokyseliny
  • zmes pre podporu pozornosti, sústredenosti, pamäte a skrátenie reakčnej doby
  • má vplyv na optimálnu hydratáciu
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • má vplyv na správne fungovanie nervového systému, psychiky a svalov
  • pomáha s udržaním dobrého zraku
  • má skvelú rozpustnosť
  • neobsahuje kofeín ani cukor

       

Zloženie

Príchuť fazeberry: Vitamín C, vitamín D, vitamín E, vitamín B6, vitamín B12, biotín, magnézium, zinok, sodík, L-tyrozín, kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodná aróma, sukralóza, acesulfám, FD & C Red # 40, FD & C Blue # 40

Príchuť blue rocket pop: L-tyrozín, draslík, magnézium, sodík, vitamín C, zinok, vitamín B12, vitamín E, vitamín D3, vitamín B6, biotín, kyselina citrónová, umelé arómy, sukralóza, spirulina, oxid kremičitý

       

Dávkovanie

3 g = 1 porcia 

Odporúčame zmiešať 3 g (1 porcia) s 500 ml studenej vody a užívať.

        

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty Fazzebery 1 porcia (3 g)
Kalórie 0
Tuky 0 g
Sacharidy  0 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C 65 mg
Vitamín D 10 mcg
Vitamín E 3 mg
Vitamín B6 1,66 mg
Vitamín B12 60 mcg
Biotín 6 mcg
Magnézium 34 mg
Zinok 2,8
Sodík 80 mg
Draslík 100 mg
L-tyrozín 250 mg
Nutričné hodnoty Blue Rocket Pop1 porcia (3 g)
Kalórie 0
Tuky 0 g
Sacharidy  0 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C 65 mg
Vitamín D3 400 IU
Vitamín E 3 mg
Vitamín B6 1,66 mg
Vitamín B12 60 mcg
Biotín 6 mcg
Magnézium 34 mg
Zinok 2,8
Sodík 80 mg
Draslík 100 mg
L-tyrozín 250 mg

         

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte dennú dávku.

Detail produktu
EAN 850011881606
HS kód 21069098: --- Ostatné
BIO nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegetariánsky nie
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Vyrobené v Spojené štáty
Výška 7.50 cm
Šírka 9.00 cm
Dĺžka 9.00 cm
Brutto váha 0.14 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Počet kusov v balení 12 ks
Počet kusov na palete 600 ks
Netto váha 0.09 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Košice, Slovakia
Hlavná kategória Nootropiká a mozog
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Gaming

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Hydration Tub - G Fuel
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Hydration Tub - G Fuel
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď