Spokey Hrazdy a bradlá

Hrazdy a bradlá od výrobcu Spokey je kategória, ktorá obsahuje rôzne typy hrázd a ďalších pomôcok na tréning vrchnej časti tela, ako bradlá či adaptéry na kľuky. Ide o všestranné príslušenstvo do domácej posilňovne, ktoré vám umožní rozšíriť paletu cvikov pri cvičení doma. Rovnako sa hodí aj na doplnenie výbavy vášho fitka. V každom prípade tak vďaka týmto pomôckam posuniete tréning chrbta, rúk, ramien, hrudníka či stredu tela (core) na vyššiu úroveň.

 Zobraziť viac

V kategórii hrazdy a bradlá nájdete:

 • Hrazdy, vďaka ktorým privediete k dokonalosti nielen techniku vašich zhybov. Ako stálicu vo vašej posilňovni oceníte klasickú nástennú hrazdu alebo všestrannú hrazdu na strop, ktorá vám navyše umožní trénovať širokú škálu úchopov. Ak potrebujete ušetriť priestor, ako stvorená je pre vás hrazda do dverí
 • Bradlá sú skvelou pomôckou na tréning množstva posilňovacích a gymnastických cvikov. Vysoké bradlá využijete nielen na tricepsové dipy, ale aj posilnenie brucha a core. Skladné a praktické bradlá s výškou pod kolená sú ideálne na trénovanie vyvýšených kľukov či pokročilých Handstand Push-ups. Nízke bradlá sa hodia na cvičenie klasických kľukov či stojek. Všetky z nich pritom využijete doma i na workoutovom ihrisku. 
 • Adaptéry na kľuky oceníte najmä na tréning rôznych variant kľukov. Ich výhodou je nízka hmotnosť a skladnosť, vďaka čomu si ich môžete vziať kamkoľvek so sebou. Tí, ktorí majú radi variabilitu v tréningoch, ocenia aj multifunkčnú dosku na kľuky

Ak hľadáte inšpiráciu, aké cviky na hrazde zaradiť do vášho tréningu, prečítajte si náš článok Ako cvičiť na hrazde? 10 cvikov pre začiatočníkov aj pokročilých.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (10)
 2. Spokey (1)
Farba
 1. shadow (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
 1. Hrazda do dverí RELEVER 1 - Spokey
  Hrazda do dverí RELEVER 1 - Spokey
  73%
  73 % (13)
  16,95 €

1 Položka