Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Healthy Package - GymBeam

Výrobca: GymBeam

Healthy Package obsahuje vitamín C, ktorý podporuje funkcie nervového a imunitného systému, Vitality Complex -  komplex minerálov a vitamínov a omega 3 - zdravé tuky, ktoré pomáhajú udržiavať v norme hladinu cholesterolu, krvný tlak a majú antioxidančné vlastnosti.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 19,95 €

Healthy Package - kombinácia vitamínov a omegy 3 na posilnenie imunity

       Healthy package obsahuje: Vitamín C 90 tbl, Vitality Complex 120 tbl a Omega 3 - 240 caps.

                      

       Vitamín C 1000 je výživový doplnok, ktorý podporuje funkcie nervového a imunitného systému. Zároveň podporuje energetický metabolizmus a zníženie únavy a vyčerpania.

       Multivitamín Vitality complex je komplex minerálov, vitamínov a antioxidantov pre mužov aj ženy, ktoré pokrývajú dennú výživovú potrebu. Obsahuje optimálnu dávku vitamínu C, vitamín E, vitamíny skupiny B, a navyše aj ďalšie aktívne zložky, ako je ginko biloba na zlepšenie pamäte, či minerály, ako zinok, horčík, kremík, železo, selén.

       Omega 3 sú mastné nenasýtené kyseliny, ktoré si organizmus nie je schopný sám vytvoriť. Obsahujú 18% EPA a 12% DHA, ktoré podporujú a udržiavajú zdravie celého kardiovaskulárneho systému. Omega 3 sú zdravé tuky, ktoré pomáhajú udržiavať v norme hladinu cholesterolu, krvný tlak a majú antioxidančné vlastnosti.

           

       Healthy Package - GymBeam

               

       Upozornenie

       Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí! 

       Recenzie od zákazníkov

       Healthy Package - GymBeam

       Write Your Own Review
       Prezeráte si:Healthy Package - GymBeam
       Vaše hodnotenie
       EAN
       9000004011096
       Hlavná kategória

       Upozornenie:

       Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

       Otázky od zákazníkov

       Healthy Package - GymBeam

       Napíšte otázku
       Napísať odpoveď