Gymnema sylvestre - GymBeam

Gymnema sylvestre je funkčný extrakt z listov gymnemy lesnej. Táto rastlina sa spája so starostlivosťou o normálnu hladinu cukru v krvi a kontrolu telesnej hmotnosti. Často ju využívajú ľudia, ktorí sa potýkajú s chuťou do jedla. Okrem toho výťažok z tejto rastliny môžu využívať ľudia, ktorí sa snažia napríklad schudnúť.

Gymnema Sylvestre je rastlinný extrakt, ktorý pomáha pri starostlivosti o normálnu hladinu cukru v krvi a kontrole hmotnosti

Gymnema Sylvestre je jedným z funkčných rastlinných extraktov, ktorý je bohatý na množstvo prospešných zložiek. V tomto prípade ide o extrakt štandardizovaný na 25 % kyseliny gymnemovej, ktorý zaručuje príjem účinnej látky. Extrakt sa získava z listov gymnemy lesnej, teda stromu známeho najmä z ajurvédy.

Dnes je obľúbený na celom svete, najmä medzi ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť. Je to preto, že táto rastlina sa spája so starostlivosťou o kontrolu hmotnosti a normálnu hladinu cukru v krvi. Vyhľadávajú ju však aj ľudia, ktorí bojujú s chuťou na slané a sladké jedlá. Jedná sa jednoducho o funkčný doplnok, ktorý sa hodí počas chudnutia, keď sa človek snaží zostať v kalorickom deficite.

Gymnema Sylvestre jej výhody

• funkčný extrakt z listov Gymnema sylvestre
  • štandardizovaný na 25 % obsahu kyseliny gymnemovej
  • pomáha pri udržiavaní normálnej hladiny cukru v krvi
  • ideálny pri chudnutí
  • vhodný pre všetkých, ktorí majú záujem kontrolovať svoju hmotnosť
  • s možným vplyvom na chuť do jedla
  • ideálny pre vegánov

Plnidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z listov Gymnema sylvestre (25 % kyseliny gymnemovej), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), kapsula hypromelóza.

Užívajte 1 kapsulu 1-2x denne 5-10 minút pred hlavným jedlom.

Nutričné hodnoty 2 kapsule
Výťažok z listov Gymnema sylvestre 800 mg
- kyselina gymnemová 200 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. O súbežnom užívaní antidiabetických liekov sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla pri izbovej teplote.

EAN 8586024620773
Štítky produktu Vegan