Fitlopta FitBall 65 cm - GymBeam

Fitlopta FitBall je fitness pomôcka, ktorá zlepšuje celkovú stabilitu, rovnováhu a držanie tela. Vďaka svojmu nestabilnému povrchu vás donúti udržiavať správne postavanie panvy. Využite výhody fitlopty FitBall aj vy!

Fitlopta Fitball 65 cm - zlepšite stabilitu, rovnováhu a držanie svojho tela pomocou fitness lopty aj vy

Fitlopta FitBall je gymnastická lopta s obvodom 65 cm, ktorá vám pomôže zlepšiť celkovú stabilitu a rovnováhu tela. Zároveň, vďaka tomu, že vás núti udržiavať panvu aj držanie tela v správnom postavení, prispieva k zmierneniu bolesti chrbta. Fitloptu Fitball však využijete aj pri posilňovacích cvikoch, kde vám poslúži ako efektívna fitness pomôcka. Oceníte ju taktiež ako alternatívu stoličky pri počítači či v kancelárii, ktorá zaistí prevenciu pred bolesťami chrbta a príjemné sedenie. Jej maximálna nosnosť je 200 kg a súčasťou balenia je aj praktická pumpa.

Fitlopta FitBall 65 cm - gymbeam

Fitness Fitball a jej výhody

• zlepšuje celkovú stabilitu a rovnováhu tela
  • zlepšuje držanie tela
  • udržiava panvu v správnom postavení
  • zmierňuje bolesti chrbta
  • dá sa využiť aj pri posilňovacích cvikoch
  • slúži ako prevencia pred bolesťou chrbta
  • súčasťou balenia je aj praktická pumpa

Inštrukcie k používaniu

1. Odporúčaná veľkosť: Stanovená veľkosť lopty sa vzťahuje na maximálny priemer. Fitlopta FitBall 65 cm sa odporúča nafúknuť na priemer 60 cm.
  2. Aby ste loptu nafúkli do konečnej veľkosti, je potrebné nafukovať ju na dvakrát. Po prvom nafúknutí je ideálne počkať 24 hodín a potom ju dofúkať na maximum.
  3. Loptu udržiavajte v dostatočnej vzdialenosti od natretých stien, dreveného nábytku či miest, kde sa pracuje s drevom. Rovnako ju chráňte pred vašimi domácimi miláčikmi, ktorí by loptu mohli poškodiť.
  4. Loptu nepoužívajte na klzkom povrchu, ako je drevená podlaha alebo dlažba, a to obzvlášť v prípade, že na lopte cvičíte alebo sedíte.
  5. Ak chcete loptu používať ako pôrodnú pomôcku alebo pomôcku na cvičenie v tehotenstve, poraďte sa najprv s lekárom.
  6. Loptu skladujte v čistom, suchom a dobre vetranom prostredí.
  7. Pri čistení lopty nepoužívajte veľmi kyslé alebo zásadité čistiace prostriedky. Loptu nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a neskladujte ju pri vysokých teplotách.
  8. Lopta má nosnosť približne 150 – 200 kg. Pri používaní venujte pozornosť rovnomernému rozloženiu váhy a príliš ju nepreťažujte na konkrétnom mieste.
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Fitlopty a balančné podložky

Recenzie od zákazníkov Fitlopta FitBall 65 cm - GymBeam