Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam

Extrakt z fermentovanej červenej ryže obsahuje prospešnú látku monakolín K. Ten prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Preto je vyhľadávaný najmä ľuďmi, ktorí venujú maximálnu starostlivosť o zdravie svojho srdca a obehového systému. Vďaka čisto rastlinnému pôvodu je tento produkt vhodný aj pre vegánov.

Nie je na sklade
Očakávame: 6. 10. 2022
Predpokladaná cena 7,95 €

Extrakt z fermentovanej červenej ryže obsahuje monakolín K, ktorý pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu

Extrakt z fermentovanej červenej ryže je unikátny obsahom prospešného monakolínu K. Ten prirodzene vzniká počas procesu fermentácie ryže, pri ktorej sa používajú špeciálne kvasinky kmeňa Monascus purpureus. Tie spôsobujú červené sfarbenie ryže a tiež ju obohatia o biologicky aktívne zložky, ako sú antioxidanty alebo spomínaný monakolín K.

Táto látka je populárna najmä v ázijských krajinách a v posledných rokoch sa teší celosvetovej obľube. Monakolín K má blahodarný vplyv na naše zdravie, pretože prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Z toho dôvodu vyhľadávajú doplnky stravy s obsahom monakolínu K najmä ľudia, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie svojho srdca a obehového systému.

Tento produkt má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov. V jeho zložení nájdete štandardizovaný výťažok z červenej ryže, a vďaka tomu získate istotu, že obsahuje aktívnu látku. V jednej dávke prijmete 10 mg monakolínu K.

Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam

Extrakt z fermentovanej červenej ryže a jeho výhody

• výťažok so štandardizovaným obsahom monakolínu K
  • v jednej dávke obsahuje 10 mg monakolínu K
  • pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu
  • je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie srdca a obehového systému
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Extrakt z fermentovanej červenej ryže (Monascus purpureus) (3 % monakolín K), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z fermentovanej červenej ryže (Monascus purpureus) 333 mg
- Monakolín K 10 mg

Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, dorast, tehotné a dojčiace ženy, osoby užívajúce hypolipidemiká a osoby s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.

Kapsule 90 kaps.
Štítky produktu Vegan
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Rastlinné doplnky
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Ostatné špeciálne doplnky výživy
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Veganské produkty
Vegetariánske produkty

Recenzie od zákazníkov Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam
Prezeráte si:Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam

Priemer z 1 hodnotenia

Na tomto princípe som užívala prípravok z lekárne, ktorý mi zlepšil výsledky ale mala som tráviace problémy. Tento výživový doplnok znášam dobre a je aj lepšej cene.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 9,95 € 7,95 €