Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ECA 90 kaps - VemoHerb

Výrobca: VemoHerb

ECA je prírodný termogénny stimulant s ideálnym pomerom kofeínu, synefrínu a salicínu (20:1:1). Kombinácia týchto troch zložiek maximalizuje kapacitu organizmu pre najvyššiu tréningovú intenzitu, zlepšuje výkon a podporuje odbúravanie tuku.


Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 17,90 €

ECA je silný predtréningový stimulant, ktorý zlepšuje výkon a podporuje odburávanie tuku

ECA obsahuje originálnu kombináciu termogénnych stimulantov v ideálnom stechiometrickom pomere 20:1:1 (kofeín:synefrín:salicín), ktorá je overená vrcholovými športovcami a atlétmi. Práve táto kombinácia účinných látok je považovaná za jednu z najefektívnejších pre budovanie svalovej hmoty a viditeľné odburávanie tukov.


ECA obsahuje 200 mg bezvodého kofeínu farmaceutickej kvality, 10 mg synefrínu a 9 mg salicínu. Stáva sa tak prírodnou, ale účinnou alternatívou ku pôvodnej, ale problematickej kombinácii (efedrín, kofeín, acylpirín).

 

Eca VermoHerb je silný termogénny stimulant, ktorý zlepšuje výkon

 

Kofeín, synefrín a salicín sú zložky, ktoré sa postarajú o termogenéziu, čistotu svalovej hmoty a odburávanie tukov. Kofeín je vynikajúcim stimulantom centrálnej nervovej sústavy, zvyšuje celkovú úroveň energie a maximalizuje kapacitu organizmu. Synefrín sa používa predovšetkým na odbúravanie tukov či znižovanie hmotnosti a zvyšovanie energie organizmu. Salicín zlepšuje prietok krvi v celom tele, vrátane mozgu, zlepšuje celkové zdravie a dodáva energiu pre lepší výkon.

 

ECA a jeho výhody

  • silný predtréningový termogénny stimulant
  • má ideálny pomer kofeínu, synefrínu a salicínu
  • zlepšuje výkon
  • podporuje odbúravanie tuku
  • maximalizuje kapacitu organizmu pre najvyššiu tréningovú intenzitu

Zloženie

Bezvodý kofeín (caffeine anhydrous), Salix Alba extrakt - štandardizovaný na obsah 9 mg salicínu, Citrus aurantium extrakt - štandardizovaný na obsah 10 mg synefrínu, zahusťovadlo (maltodextrín), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza).

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne  20-30 minút pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Bezvodý kofeín200 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého (Citrus aurantium)35 mg
 z toho synefrín10 mg
Extrakt z Vŕby bielej (Salix aliba)60 mg
 z toho salicín9 mg

 

Upozornenie

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, do 25°C. Neužívajte v prípade citlivosti na účinky kofeínu. V prípade konzumácie kofeínu na predpis, nekonzumujte bez konzultácie s lekárom! V prípade kardiovaskulárnych chorôb/hypertenzie konzultujte užívanie s lekárom. Obsahuje kofeín (200 mg/1 kapsula). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

ECA 90 kaps - VemoHerb

Write Your Own Review
Prezeráte si:ECA 90 kaps - VemoHerb
Vaše hodnotenie
Brutto váha
0.85 kg
EAN
11111111111
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

ECA 90 kaps - VemoHerb

Napíšte otázku
Napísať odpoveď