Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: VemoHerb

ECA je účinná predtréningovka, ktorá sa vďaka svojmu zloženiu radí tiež medzi spaľovače tukov. Obsahuje stimulant kofeín, ktorý vás spoľahlivo nabudí pred výkonom. Ďalej v kapsulách nájdete aj synefrín či salicín. Sú vegánske a vhodné pre silových aj vytrvalostných športovcov.

Špeciálna cena 11,45 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

ECA predtréningovka vo forme kapsúl, ktorá obsahuje stimulant kofeín a spaľovač tukov synefrín

ECA je predtréningovka, ktorú si obľúbia ako siloví, tak aj vytrvalostní športovci. Obsahuje 200 mg kofeínu, ktorý sa radí medzi najrozšírenejšie stimulanty. Spoľahlivo vás nabudí pred výkonom, čo ocenia najmä ľudia, ktorí zo seba pri tréningu chcú dostať naozaj maximum. V zložení však nechýba ani extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium). Ten prirodzene obsahuje synefrín, čo je jeden z najpopulárnejších spaľovačov tukov. Vďaka tomu je táto predtréningovka vhodná taktiež pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Poslednou zložkou je extrakt z vŕby bielej (Salix alba), ktorá je známa svojím obsahom salicínu.

Predtréningovka je vo forme praktických kapsúl, ktoré môžete mať vždy pri sebe. Neobsahuje žiadnu živočíšnu zložku, vďaka čomu je vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.

ECA a jej výhody

• je účinná predtréningovka
  • ide o bezpečnú verziu legendárneho ECA
  • obsahuje 200 mg kofeínu
  • v zložení je aj salicín a spaľovač tukov synefrín
  • je vo forme praktických kapsúl
  • je vhodná pre vegánov

Bezvodý kofeín (Caffeine anhydrous), Salix alba extrakt - štandardizovaný na obsah 9 mg salicínu, Citrus aurantium extrakt - štandardizovaný na obsah 10,5 mg synefrínu, zahusťovadlo (maltodextrín), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza).

Užívajte 1 kapsulu 3 krát denne z toho 1 kapsulu pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Ak je váš hlavný zámer spaľovanie tukov, užívajte 1 kapsulu 2-3 krát denne. Pre maximálny účinok dodržujte 8-týždňový cyklus s 2-týždňovou prestávkou.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Bezvodý kofeín 200 mg
Extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) 35 mg
   z toho synefrín 10,5 mg
Extrakt z Vŕby bielej (Salix alba) 60 mg
   z toho salicín 9 mg

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, do 25°C. Neužívajte v prípade citlivosti na účinky kofeínu. V prípade konzumácie kofeínu na predpis, nekonzumujte bez konzultácie s lekárom! V prípade kardiovaskulárnych chorôb/hypertenzie konzultujte užívanie s lekárom. Obsahuje kofeín (200 mg/1 kapsula). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

Prezeráte si:ECA - VemoHerb