Drevený Barbell Jack - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Drevený zdvihák na činky je praktická pomôcka, ktorá uľahčuje nasadzovanie a snímanie záťažových dosiek z činky. Stačí zdvihák na činky nasunúť na jednu stranu činky a pomocou neho zdvihnúť činku zo zeme. Potom môžete jednoducho a bezpečne meniť závažia na činke. Je to užitočné najmä pri vykonávaní dvíhania, príťahov, zhybov, tlakov nad hlavu a iných cvikov, pri ktorých zdvíhate činku zo zeme. 

Skladom
43,95 €

Drevený zdvihák na činky - praktická pomôcka, ktorá umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu závaží počas mŕtvych ťahov a iných cvičení s činkami

Drevený zdvihák na činky je skvelá pomôcka, ktorá umožňuje jednoduchú a bezpečnú výmenu alebo odstránenie závažia z činky. Výrobok je vyrobený z brezového dreva, ktoré je ľahké a odolné. Je tiež zosilnený v okrúhlom záreze určenom na zachytenie činky pre maximálnu odolnosť. Zároveň vďaka hladkému povrchu nehrozí poškodenie činky. Toto náradie má tiež ergonomický tvar, vďaka čomu sa pohodlnejšie používa. 

 

Zdvihák na činky umožňuje zdvihnúť činkové dosky zo zeme, čo výrazne uľahčuje prácu s nimi. Keď tak budete potrebovať rýchlo zmeniť váhu, záťažová doska už nebude drhnúť o zem, čo by sťažovalo jej odstránenie z činky. Barbell Jack zdvihne činku spolu so záťažovými taniermi, takže stačí taniere odňať a odložiť bokom. Rovnakým spôsobom môžete plynule pridávať závažia na činku.

 

Ako používať drevený zdvihák Barbell Jack? Najprv ho uchopte za hornú časť a zasuňte činku do otvoru v zdviháku, aby ste ju mohli zavesiť (na strane, kde chcete zmeniť závažie). Potom zdvihnite zdvihák potiahnutím dovnútra do zvislej polohy a zdvihnite činku. Teraz môžete pohodlne začať sťahovať alebo nasadzovať záťažové dosky. Keď skončíte, opäť uchopte zdvihák na činky za hornú časť, zatlačte zdvihák späť smerom von a činka s taniermi sa spustí na zem. Odložte zdvihák na činky nabok a môžete začať vykonávať cvičenie.

 

Táto praktická pomôcka vám tak pomôže rýchlo aúčinne meniť hmotnosť na činke. Ušetríte tak čas a energiu, ktorú môžete naplno využiť pri cvičení. Drevený zdvihák na činky je navyše ľahký a prenosný, takže sa zmestí do vašej tašky v posilňovni. Svoje miesto si nájde aj v každej posilňovni. Je obzvlášť užitočný pri zdvihoch, drepoch, snahoch a clean & jerkoch a ďalších cvikoch, pri ktorých zdvíhate činku zo zeme. Preto je ideálny pre vzpieračov, crossfitistov, silových trojbojárov a všetkých ostatných návštevníkov posilňovne.

 

Drevená činka Jack &; jej výhody 

  • praktický zdvihák na činky na výmenu závaží na hrazde
  • vyrobený z brezového dreva
  • má ergonomický tvar
  • vhodný na klasickú olympijskú činku
  • jednoduché používanie
  • ľahký a prenosný
  • jednoduché nakladanie a vykladanie závaží z činky
  • ideálny na mŕtve ťahy, drepy, drepy, clean & trhanie a ďalšie cviky
  • ocenia vzpierači, crossfiteri a ďalší siloví športovci
  • vhodné do každej posilňovne

 

Materiál

brezová preglejka

 

Vlastnosti

Vlastnosti
 
Rozmery 48 cm x 14.5 cm x 6 cm
Hmotnosť 1,36 kg
Detail produktu
EAN 8586025621847
HS kód 95069190: --- Ostatné
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné príslušenstvo pre cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Drevený Barbell Jack - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Drevený Barbell Jack - GymBeam
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 49,95 € 43,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď