DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight obsahuje dva jednoduché domáce DNA testy zo slín, ktoré vám na základe analýzy génov odhalia genetické predispozície k nadváhe alebo obezite či zloženie vašich svalov. Môžete tak objaviť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Vzorku nemusíte odoberať dvakrát a k vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov týchto dvoch testov tak stačí odoslať iba jednu vzorku DNA.

        

Test obsahuje bežne 22 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 65 analýz za cenu 22. Celkovo tak dostanete 87 rôznych DNA analýz.

Dlhodobo nedostupný

DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - poradí ako zlepšiť životný štýl, schudnúť, zbaviť sa chutí na sladké a odhalí najvhodnejší šport v súlade s vaším genetickým potenciálom

DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy odhalí, ktorý šport je pre vás najvhodnejší, a pomôže vám zlepšiť športovú výkonnosť. Ďalej vám prezradí ako upraviť jedálniček pre udržanie optimálneho zdravia a telesnej hmotnosti. Každý človek má totiž inú genetickú výbavu a štruktúru svalov v podobe rôzneho zloženia svalových vlákien. Čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre všetkých. Tento revolučný DNA test vám poodhalí tajomstvo vašich génov a dostanete tak unikátnu príležitosť zlepšiť športovú výkonnosť a upraviť jedálniček v súlade s vašou jedinečnou DNA.

    

DNA Test Sports Performance vyhodnotí špecifické skupíny génov, ktoré ovplyvňujú individuálnu športovú výkonnosť a tréningové adaptácie. Pomôže vám tak objaviť vhodnú športovú aktivitu v súlade s genetickými predispozíciami. Na základe testu tak zistíte, aké máte zloženie svalových vlákien a či je vďaka tomu pre vás vhodnejší silový alebo vytrvalostný šport. Ďalej vám pomôže odhaliť, do akej miery ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako sú svaly, šľachy, väzy, a obmedziť tak aktivity, z ktorých plynie väčšie riziko. Analýzou bojovníckeho génu COMT sa dozviete, ako reagujete na stresové situácie, čo vám pomôže činiť informovanejšie rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu a efektivitu nielen vášho športového života. Medzi obsiahnuté testy patrí aj genetická predispozícia ovplyvňujúca veľkosť a silu svalov, hodnotu VO2max či úroveň regenerácie po športovej aktivite. Test vám poskytne ucelené personalizované odporúčanie, ktoré vám môže pomôcť jednoduchšie dosiahnuť vaše ciele. 

        

DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - GenePlanet

            

DNA Test Diet and Body Weight vyhodnotí špecifické skupíny génov, ktoré majú vplyv na sklony k nadváhe a obezite, metabolizmus vybraných živín a aj na úroveň pocitu hladu a sýtosti. Dozviete sa, ako vaše telo reaguje na príjem sacharidov a tukov. Na základe tohto môžete urobiť odporúčané úpravy v zložení jedálničku, rozlúčiť sa s nevysvetliteľným priberaním na váhe a obmedziť chute na sladké či neuspokojiteľný apetít. Ženy sa ďalej dozvedia, či je v ich genetickej výbave prítomný "tuky spaľujúci gén", ktorý môže poskytovať určitú výhodu pri chudnutí. Ide o vôbec prvú možnosť, ako sa pomocou DNA analýzy naučiť spolupracovať so svojimi génmi prostredníctvom personalizovaných výživových odporúčaní určených presne pre vás. Táto analýza DNA vám tak môže pomôcť schudnúť, váhu si trvalo udržať a vymaniť sa z neustáleho kruhu skúšania rôznych diét a následného priberania na váhe. Akonáhle prispôsobíte stravu podľa výsledkov analýzy, môžete na sebe rovnako pozorovať napríklad zníženie apetítu a chutí na slané, sladké alebo tučné jedlá.

        

DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - GenePlanet

         
Balenie produktu a návod na použitie sú v anglickom jazyku. Mobilnú aplikáciu a výsledky je možné zobraziť v angličtine aj slovenčine.

    

DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie
 • prezradí zloženie svalových vlákien a reakciu tela na sacharidy a tuky
 • pomôže vybrať vhodný šport na základe analýzy DNA
 • môže zlepšiť športovú výkonnosť
 • odhalí náchylnosť k zraneniam mäkkých tkanív
 • analyzuje predispozíciu k hodnote VO2max
 • prezradí reakciu na stresové situácie
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • pomôže upraviť jedálniček a schudnúť
 • poskytne personalizované odporúčanie k zlepšeniu výkonnosti a jedálničku
 • prezradí ideálne zloženie jedálničku na základe genetickej analýzy

    

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkach výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu. 
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosah detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle kontaktujete našu zákaznícku linku (info@gymbeam.sk, +421 02 33 057 087), ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktuje prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň odo dňa vykonania testu podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý test podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí. 

                   

                  

DNA test Sports Performance + Diet and Body Weight obsahuje 87 rôznych DNA analýz vrátane:

 1. riziko poranenia mäkkých tkanív (svaly, šľachy alebo väzy)
 2. bojovnícky gén
 3. VO2max - potenciál k vytrvalostným športom
 4. úroveň regenerácie po športovej aktivite
 5. svalový objem
 6. beztuková telesná hmotnosť
 7. vytrvalostné predispozície
 8. silové predispozície
 9. predispozície hodnôt pokojnej srdcovej frekvencie
 10. svalové kŕče
 11. riziko opätovného nárastu telesnej hmotnosti po chudnutí
 12. riziko nadváhy
 13. metabolická odozva na príjem nasýtených tukov
 14. metabolická odozva na príjem mononenasýtených tukov
 15. metabolická odozva na príjem polynenasýtených tukov
 16. metabolická odozva na príjem sacharidov
 17. riziko sklonu k nadmernému príjmu sladkých jedál
 18. analýza úrovne sýtosti a hladu
 19. vnímanie sladkej chuti
 20. vnímanie horkej chuti
 21. analýza ideálneho zloženia jedálnička
 22. tuky spaľujúci gén (ženy)

               

Keď využijete našu špeciálnu akciu, získate zadarmo 65 analýz z oblastí ako Metabolism and Lifestyle a Vitamins and Minerals.    

          

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosah detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú ukladané a spracované v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími štandardmi.

Detail produktu
EAN 3830077960009
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Počet kusov v balení 30 ks
Brutto váha 0.09 kg
Dĺžka 18.50 cm
Šírka 12.50 cm
Výška 3.50 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Ostatné kategórie
Diagnostické testy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď