Členkové adaptéry Pink - GymBeam

Členkové adaptéry sú praktickým fitness príslušenstvom, ktoré oceníte pri silovom tréningu spodnej časti tela. Vďaka nim si dokážete k členku pripevniť popruh posilňovacej veže či kladky. Môžete tak obohatiť váš tréning napríklad o unožovanie alebo zanožovanie na kladke, ktoré vám pomôže vytvarovať zadok.

Nie je na sklade

Členkové adaptéry je možné pripevniť k nízkej káblovej kladke a obohatiť tak svoj tréning nôh o nové cviky

Členkové adaptéry sú praktickým fitness príslušenstvom, ktoré oceníte ako súčasť vašej výbavy pri každom silovom tréningu spodnej časti tela. Vďaka nim si totiž vo fitku dokážete pripevniť k členku popruh posilňovacej veže či kladky.  Môžete tak obohatiť svoj leg day napríklad o zanožovanie alebo unožovanie na kladke, a tým si spestriť tréning zadku a vnútorných stehien. Ako pri každom cviku na posilňovacom stroji, aj v tomto prípade si môžete prispôsobiť náročnosť svojim požiadavkám. Vďaka členkovým adaptérom tak dokážete zacieliť na partie, ktoré by ste bežne neprecvičili, pričom môžete navyše postupne zvyšovať záťaž a efektívne pracovať na budovaní svalov.

Členkové adaptéry majú pevné oceľové očká, na ktoré jednoducho pripevníte popruh kladky. Navyše sa upevňujú pomocou praktického suchého zipsu, a tak si ich môžete utiahnuť podľa vašich predstáv. V balení sa nachádzajú dva kusy členkových adaptérov.

Členkové adaptéry a ich výhody

• praktické fitness príslušenstvo
  • sú ideálne na tréning spodnej časti tela
  • slúžia na pripevnenie popruhu posilňovacej veže či kladky k členku