Čelovka Xplorer Duolight - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Čelovka Xplorer Duolight je prvotriedne vybavenie, ktoré poslúži každému outdoorovému športovcovi a dobrodruhovi. Vyniká vysokou svietivosťou až 1172 lm a disponuje 7 režimami vrátane bieleho, červeného aj mesačného svetla alebo blikania. Môžete si nastaviť aj rôznu intenzitu svietenia podľa vašich potrieb. Ideálna pre bežcov, turistov a nadšencov do kempovania a iných vonkajších aktivít.

Skladom
54,95 €

Čelovka Xplorer Duolight - výkonné svietidlo na hlavu so 7 režimami svietenia, ktoré využije každý bežec, turista a  nadšenec do kempovania a iných outdoorových aktivít

Čelovka Xplorer Duolight je výkonné svietidlo na hlavu, ktoré využijete na večerný beh, chodenie po horách, do kempu a na ďalšie vonkajšie aktivity. Má vysokú svietivosť, ktorá dosahuje až 1172 lm. Disponuje celkom 7 režimami. Pravdepodobne budete najčastejšie používať biele svetlo s 5 intenzitami svietenia, z ktorých najvyššie má dosah až 96 m. Červené svetlo s 3 úrovňami jasu je menej oslnivé, takže sa hodí pre situácie, keď nechcete rušiť ostatných, napríklad pri kempovaní alebo čítaní máp. Na to je ideálne aj mesačné svetlo, ktoré vďaka nízkej intenzite využijete aj na čítanie knihy. Ďalšími režimami je Strobe, ktorý bliká v pravidelných intervaloch a SOS zase v nepravidelných intervaloch. V núdzových situáciách môžete využiť Beacon alebo aj maják prípadne Turbo, čo je najintenzívnejšie blikajúce svetlo.

 

Výhodou tejto čelovky je nabíjanie pomocou USB-C kábla. Vďaka tomu nebudete potrebovať žiadne batérie. Na jedno plné nabitie na najnižšej intenzite svietenia vydrží až 43,5 hodín. Vždy však záleží na tom, ktorý režim si zvolíte, a vplyv má aj teplota okolia a ďalšie vonkajšie podmienky. Preto odporúčame najmä v prípade, keď sa chystáte na dlhší výlet, čelovku zakaždým nabiť na 100%. Má hmotnosť iba 42 gramov a na hlave dobre drží vďaka nastaviteľnému elastickému pásiku, ktorý je zárukou pohodlného nosenia. Praktická je tiež možnosť naklápania čelovky do rôznych uhlov, vďaka čomu ovplyvníte, či vám bude svietiť priamo pod nohy alebo do väčšej diaľky. Počas vonkajších aktivít sa hodí aj vodotesnosť s označením IP66, ktoré zaručuje odolnosť voči dažďu.

 

Čelovka Xplorer Duolight vám posvieti všade tam, kam sa pozeráte, a nemusíte ju pri tom držať. Vďaka tomu budete mať voľné ruky napríklad na držanie paličiek alebo stavanie stanu za tmy. Ide tak o praktické vybavenie, ktoré využijú nielen športovci. Je fajn ju mať po ruke napríklad vtedy, keď idete večer behať do prírody. Môže sa totiž stať, že zostanete vonku o niečo dlhšie a budete si potrebovať posvietiť na cestu. Tiež je nevyhnutná na nočné prechody hôr alebo pri výprave do prírody na východ slnka. Využije ju každý nadšenec do kempovania, bivakovania a ďalších dobrodružných vonkajších aktivít. Ocenia ju aj rybári alebo domáci majstri, ktorí si potrebujú svietiť do určitého miesta a zároveň mať voľné ruky na prácu.

 

Čelovka Xplorer Duolight a jej výhody

 • výkonné svietidlo na hlavu
 • má svietivosť až 1172 lm
 • dosvieti až do vzdialenosti 96 m
 • má 7 režimov svietenia
 • disponuje bielym, červeným aj mesačným svetlom
 • pri bielom a červenom svetle je možné meniť jas
 • nabíja sa pomocou USB-C kábla
 • na jedno nabitie vydrží až 43,5 hodín 
 • dobre drží na hlave vďaka nastaviteľnému pásiku
 • vďaka vodotesnosti s označením IP66 je odolná pred dažďom
 • je vhodná pre bežcov, turistov, horolezcov a ďalších outdoorových športovcov
 • hodí sa rybárom a domácim majstrom
 • ideálna na kempovanie a bivakovanie

 

Materiál

ABS

 

Parametre čelovky Xplorer Duolight

Špecifikácie  
Hmotnosť 42 g
Rozmery 89x24,5x31,8 mm
LED OSL P8*3 biele svetlo + XPE*2 červené svetlo
Batéria 1x18650 nabíjateľná batéria
Nabíjanie USB-C kábel
Napájací zdroj Nabíjací akumulátor, 5V 1A
Vodotesný IP66 (ochrana proti dažďu)
Počet režimov 7

Parametre bieleho svetla

Level Svietivosť (lumeny) Dosvit (m) Doba svietenia (hod.)
L1 1172 96 2,5
L2 568 60 3,5
L3 255 40 7,5
L4 114 30 15
L5 30 15 43,5
Detail produktu
EAN 8586025628433
HS kód 85131000: - Svietidlá
Štítky produktu Best Seller, New
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Brutto váha 0.19 kg
Dĺžka 12.00 cm
Šírka 9.00 cm
Výška 5.00 cm
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné príslušenstvo na cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Novinky
Pomôcky podľa aktivity
Beh

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Čelovka Xplorer Duolight - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Čelovka Xplorer Duolight - GymBeam
Vaše hodnotenie
Variants Cena Skladom
single_variant 54,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď