Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Carbosnack 55 g - Nutrend

Výrobca: Nutrend

Carbosnack je energetický gél na báze jednoduchých a rýchlo vstrebateľných sacharidov pre rýchle a dlhotrvajúce doplnenie energie. Navyše, je obohatený funkčnými aminokyselinami - taurínom a glycínom. Carbosnack je určený pre okamžité riešenie energetických kríz, pre dodanie energie pred nejakým náročným úsekom výkonu a pre náročné intenzívne výkony.

Nie je na sklade

Carbosnack - energetický gél pre rýchle doplnenie energie, ktorý je obohatený o aminokyselinu Taurín a Glycín

Carbosnack je energetický gél na báze jednoduchých a rýchlo vstrebateľných sacharidov pre rýchle doplnenie energie. Produkt obsahuje glukózu (hroznový cukor - jednoduchý cukor), ale aj maltodextrín (polysacharid), ktorý sa vyznačuje predĺženou vstrebateľnosťou. Tieto cukry vyžadujú minimálne spracovanie v tráviacom trakte (glukóza žiadne) a sú rýchlo vstrebané do krvi. Vďaka tejto kombinácii vybraných druhov sacharidov je zaručená rýchla a dlhotrvajúca funkčnosť produktu. 

 

Ďalšou veľkou prednosťou Carbosnack je práve jeho pologel štruktúra, ktorá zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť a maximálne rýchle dodanie energie. Produkt je obohatený dvoma funkčnými aminokyselinami - taurínom a glycínom. Taurín pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu v situáciach energetického vyčerpania a nervosvalový prenos. Glycín je aminokyselina podieľajúca sa na produkcii energie, pretože slúži k produkcii kreatínu v organizme.

 

Carbosnack nutrend - gél

 

Carbosnack je teda energetický gél určený pre okamžité riešenie energetických kríz, pre dodanie energie pred nejakým náročným úsekom výkonu a pre náročné intenzívne výkony, kedy je potrebné maximálne podporiť príjem energie, ktorá je okamžite využitá na svalovú prácu.

 

Carbosnack a jeho výhody

  • rýchle doplnenie energie pred, v priebehu i po výkone
  • riešenie energetickej krízy v priebehu fyzickej záťaže
  • podporu výkonu pred náročnými úsekmi trate
  • podporu psychickej výkonnosti v prípadoch veľkej únavy

 

Zloženie

Voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo: xantanová guma, aróma, regulátory kyslosti: kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-133.

 

Dávkovanie

Konzumujte v priebehu výkonu, zapite dostatočným množstvom vody. Maximálne 4 za deň.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (55 g)
Kalórie 97,6 kcal
Bielkoviny 0,7 g
Sacharidy 23,6 g
   z toho cukry 18 g
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Taurín 500 mg
Glycín 500 mg
 

Upozornenie

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním.
Recenzie od zákazníkov

Carbosnack 55 g - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:Carbosnack 55 g - Nutrend
Vaše hodnotenie

Príchuť

Viac informácií
Cena 0,00 €
Default category 1828
Coefficient for product sorting 1
Príchuť Nie
Veľkosť oblečenia Nie
Balenie 55 g
Otázky od zákazníkov

Carbosnack 55 g - Nutrend

Napíšte otázku
Napísať odpoveď
Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena
apricot
(0)
1,65 €
0,95 €
bitter lemon
(0)
1,65 €
0,95 €
blueberry
(0)
1,65 €
0,95 €
green apple
(0)
1,65 €
0,95 €
pomelo
(0)
1,65 €
0,95 €