Recenzie - BIO Greens Mix - VanaVita | GymBeam.sk Skip to main content

BIO Greens Mix je tvorený prvotriednou kombináciou jedenástich látok, ktoré majú zaujímavý nutričný profil. Ide napríklad o skvelý zdroj vlákniny a určite oceníte aj fakt, že má vysoký podiel bielkovín. Vďaka svojim vlastnostiam sa skvele hodí pre každého priaznivca zdravého životného štýlu. 

14,95 €(49,83 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať pondelok 29. 6.
Popis
Detail produktu
Recenzie

BIO Greens Mix - VanaVita

4.3
Priemer z 367 hodnotení
(247 hodnotení)
(51 hodnotení)
(21 hodnotení)
(21 hodnotení)
(27 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci vo veľkej miere opisujú zmes Bio Green ako „dávku vitamínov a minerálov“, ktorá sa ľahko začlení do každodenných rutín. Mnohí uvádzajú viac energie, lepšie trávenie a menej nadúvania, často už v prvých týždňoch. Chuť je rôznorodá: niektorým sa páči mätová chuť, zatiaľ čo iní ju výrazne nemusia a odporúčajú miešať ju s džúsom alebo smoothies pre lepšiu pitnosť.

  • Viac energie
    |
  • Lepšie trávenie
    |
  • Menej nadúvania
    |
  • Bohaté na mikroživiny
    |
  • Funguje v smoothies
    |
  • Mätová chuť je prijateľná

Vygenerované pomocou AI z 367 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Stefan

Overený nákup
Osobne nemám rada prehĺtanie tabletiek a multivitamínov, ale tento doplnok je pre mňa niečo krásne. Prášková forma doplnku je určite príjemnejšia na každodennú konzumáciu a do šejku môžete pridať aj
Najprínosnejšia kritická recenzia

Petar

Overený nákup
čo sa týka účinku, po dvoch mesiacoch používania som nepostrehla nejaký zvláštny rozdiel. samotná chuť je dosť nepríjemná. buďte opatrní pri objednávaní, najmä ak je produkt v akcii a ak si objednáte
Recenzie slovenské (71)
Overené nákupy (279)
Pozitívne (318)
Negatívne (48)
Recenzie v ostatných krajinách (296)
  • Katarína

    Overený nákup

    20. 8. 2021

    Zatiaľ som to len skúšala, neviem aký to bude mať dopad z dlhodobého hľadiska :D Ale chuťovo je to celkom fajn, mala som to len s vodou. 2 lyžičky sa mi zdajú veľa na tie 2dcl tak som si dala viac vody. Je to svieže mätové a trošku to štipká po zázvore. Trošíííčku mi vadí tá stévia, lebo ju nemám v láske, ale.... nejako to rozchodím. Inak fajn a skúšala som to aj do smoothies a je to ok. Myslím, že v kombinácii s mangom to môže byť super.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • zsofi

    Neoverený nákup

    11. 8. 2021

    Pite jednu odmernú lyžicu denne. Nápoj sám osebe ma nabije energiou, cítim sa menej unavený, ale samotný nápoj chutí strašne zle. Neviem, či to dokážem piť týždne. Z kombinácie mäty a zázvoru by som to mohol prirovnať k vode so zubnou pastou, okorenenou trochou zelenej príchute.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • iEnache

    Neoverený nákup

    9. 8. 2021

    Má dobrú, prirodzenú chuť. Bohužiaľ, je to príliš energizujúce v porovnaní s tým, čo som očakával. Ak ho pijete ráno a ešte k tomu pijete kávu, dostane vás na rýchlu trať.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Stefan

    Overený nákup

    29. 7. 2021

    Osobne nemám rada prehĺtanie tabletiek a multivitamínov, ale tento doplnok je pre mňa niečo krásne. Prášková forma doplnku je určite príjemnejšia na každodennú konzumáciu a do šejku môžete pridať aj svoje obľúbené ovocie, čím zlepšíte chuť (ktorá je sama o sebe mierne horkastá) a zvýšite zdraviu prospešnú účinnosť takéhoto nápoja. Zloženie si rozhodne zaslúži veľké plus, oproti iným firmám je produkt za veľmi dostupnú cenu a prichádza v peknom ekologickom balení. Po týždni užívania som sa cítil oveľa lepšie a tento typ „zelenej“ zmesi mienim zaradiť natrvalo do svojho jedálnička.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Michal

    Overený nákup

    18. 7. 2021

    Príjemná chuť, no ja osobne si to miešam s džúsom. S vodou mi to až tak nebralo. Na dennú porciu vlákniny ideálne. Určite napomáha aj imunite...Spokojnosť, teraz mi to nemôže doma chýbať :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Veronika

    Overený nákup

    3. 7. 2021

    Chuťovo nič moc. Verím, že to plní účinky superpotravín, ale viem si predstaviť, že tie peniaze za to využijem na iný výživový doplnok.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Elena

    Overený nákup

    17. 6. 2021

    Ospravedlňujem sa, že som nenašla špecifikované, že chutí ako mäta a je sladká, pre mňa, ktorá mätu nedá dopustiť, je to ako keď prehltnem sladkú zubnú pastu... chutí to hrozne???? Pila som to 2x a ťažko sa mi to s niečím kombinuje, aby som to mohla prehltnúť 1????
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Šimon

    Overený nákup

    15. 6. 2021

    Mam s tymto produktom len pozitivnu skusenost. Citim sa vzdy potom vyborne, obchadzaju ma choroby, mam cez den energiu. Chapem, ze chut nemusi sadnut vsetkym. Ja to pijem s vodou a je to uplne v pohode, trosku sladkasta chut. Robil som si to aj so smoothie a je to tiez vyborne. Odporucam kazdemu kto si neche kupovat vitaminy z lekarne, aby doplnal vitaminy a posilnoval svoju imunitu tymto vyrobkom.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Andrei

    Overený nákup

    9. 6. 2021

    Dobré pre váš ranný koktail!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Cristina-Ioana

    Overený nákup

    5. 6. 2021

    Chuť nie je zlá, je sladká, vďaka stévii a štípe pár sekúnd po požití, vďaka zázvoru. Čo je na ňom veľmi znepokojujúce, je fakt, že sa úplne nerozpustí a ostanú v ňom nejaké vlákna, ktoré máte pocit, že sa ukladajú v hrdle a je nemožné vypiť dva súste jeden po druhom bez toho, aby ste medzi tým pili vodu. Jediným spôsobom, ako ho konzumovať, je dať ho radšej do jogurtu/kaše ako v odporúčanej forme do vody.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili