BCAA Xtra Shot 80 ml - ActivLab

Výrobca: ActivLab

BCAA XTRA Shot je RTD nápoj s vysokou koncentráciou aminokyselín s rozvetveným reťazcom - BCAA. Jedna dávka obsahuje až 4g BCAA v pomere 2:1:1, ktoré majú antikatabolický účinok a hrajú dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín. V tejto kvapalnej forme sú ešte lepšie vstrebateľné. Produkt je ideálny pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a silu.

Špeciálna cena   1,15 € Bežná cena:   1,45 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

BCAA Xtra Shot - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom vo forme ready to drink nápoja s ešte lepšou vstrebateľnosťou

BCAA XTRA Shot je RTD nápoj s vysokou koncentráciou aminokyselín s rozvetveným reťazcom - BCAA. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria približne 1/3 kostrovej svalovej hmoty, majú antikatabolický účinok a hrajú dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín. Telo si ich nevie syntetizovať, a preto musia byť dodané zvonka s potravou. Kvapalná forma urýchľuje ich vstrebávanie.

BCAA Xtra Shot Activlab

Activlab BCAA XTRA Shot je ideálny pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a silu, bez nárastu tukového tkaniva. Jedna porcia (80 ml) BCAA XTRA môže obsahovať až 4000 mg aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1. Podporuje rozvoj sily a svalovej hmoty pri súčasnom znížení telesného tuku. Tento produkt je ideálny pre ľudí, ktorí praktizujú rekreačné športy a športovcov.

 

BCAA Xtra Shot a jeho výhody

  • skvelá forma v podobe shotu
  • rýchle zotavenie
  • ideálny pomer aminokyselín 2:1:1
  • každá porcia obsahuje až 4000 mg BCAA

 

Zloženie

Voda, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová, citrát draselný), aróma, sladidlá (acesulfam K, sukralóza), konzervačné činidlá (sorban draselný, benzoan sodný), farbivo (beta karotén).

 

Dávkovanie

1 shot (80 ml), ktorý môže byť použitý pred, tak aj po cvičení. Pred použitím odporúčame pretrepať.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 shot (80 ml)
L-leucín 2000 mg
L-izoleucín 1000 mg
L-valín 1000 mg

 

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Výrobok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte na suchom mieste, pri teplote od 10°C do 25°C, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Recenzie od zákazníkov

BCAA Xtra Shot 80 ml - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:BCAA Xtra Shot 80 ml - ActivLab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena Nie
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 80 ml