BCAA Xtra Energy In Sport 250 ml - ActivLab

Výrobca: ActivLab

BCAA Xtra Energy In Sport obsahuje 4000 mg BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom v optimálnom pomere 2:1:1 a 80 mg kofeínu, vďaka čomu je ideálnym funkčným nápojom. V praktickej plechovke je tento nápoj vhodný ku okamžitej konzumácii. Zabezpečuje anabolizmus a redukuje kyselinu mliečnu. Bez obsahu tukov a cukrov.

Dlhodobo nedostupný

BCAA Xtra Energy In Sport - RTD nápoj nabitý BCAA aminokyselinami a kofeínom, ktorý neobsahuje žiaden cukor ani tuk

BCAA XTRA Energy In Sport je koncentrovaný zdroj vetvených aminokyselín vo forme ready to drink nápoja, ktorý si nemusíte vopred pripravovať a je vhodný ku okamžitej konzumácii. Vetvené aminokyseliny tvoria cca 1/3 hmoty skeletových svalov, pôsobia antikatabolicky, a tiež sa zúčastňujú syntézy svalových bielkovín. Nápoj urýchľuje regeneráciu svalovej hmoty, pôsobí antikatabolicky a redukuje kyselinu mliečnu. Bez obsahu tukov a cukrov.

Activlab BCAA Xtra Energy In Sport

Ideálne riešenie pre osoby, ktoré chcú zväčšiť svalovú hmotu a tiež zväčšiť silu bez nárastu tukového tkaniva. Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov .Urýchľuje regeneráciu organizmu po výkone. BCAA Xtra Energy In Sport obsahuje 4000 mg BCAA v optimálnom pomere 2:1:1 a 80 mg kofeínu.

BCAA XTRA Energy In Sport a jeho výhody

• urýchľuje regeneráciu
  • zabraňuje katabolizmu
  • podporuje rast svalov
  • redukuje kyselinu mliečnu
  • 4000 mg BCAA
  • 80 mg kofeínu

Voda, 20% koncentrát jablkového džúsu, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, kofeín (0,03%), sladidlá: sukralóza a steviol-glykozidy, farbivo: beta-karotén.

Užívajte 1 dávku (250 ml) 20-30 minút pred tréningom. Kvôli obsahu kofeínu sa neodporúča užívať vo večerných hodinách. Najlepšie podávať chladené.

Nutričné hodnotyv 100 ml
Energetická hodnota 52,7 kJ / 12,4 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené 0 g
Sacharidy 2 g
   z toho cukry 2 g
Bielkoviny 1,1 g
Soľ 0 g
1 dávka (250 ml)
L-leucín 2000 mg
L-izoleucín 1000 mg
L-valín 1000 mg
Kofeín 80 mg

Produkt neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu pri teplote do 25°C. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok obsahuje kofeín.

Hlavná kategória BCAA
Bez umelých sladidiel nie
Forma tekutý
HS kód 22021000: - Vody, vrátane minerálnych vôd a sýtených vôd, obsahujúce pridaný cukor alebo ostatné sladidlá alebo ochucujúce látky