BCAA Tabs - Mammut Nutrition

Výrobca: Mammut

BCAA Tabs je výživový doplnok v praktickej tabletovej forme, ktorý v jednej dávke obsahuje až 6000 mg BCAA. Jeho zloženie tak tvoria tieto  esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Ide o l-leucín, l-izoleucín a l-valín. Tie sú súčasťou bielkovín, ktoré fungujú ako stavebný kameň pre rast a udržiavanie svalov.

BCAA Tabs - Tablety s obsahom až 6000 mg BCAA v jednej dávke

BCAA Tabs esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v podobe l-leucínu, l-izoleucínu a l-valínu. Majú praktickú tabletovú formu, ktorá je pohodlná na užívanie. Náš organizmus si esenciálne aminokyseliny nedokáže vyrobiť sám a preto je nutné dopĺňať ich buď formou stravy, alebo suplementácie. Jedna dávka obsahuje až 6000 mg BCAA, ktoré sa podieľajú na procese tvorby bielkovín. Tie sú súčasťou takmer každej bunky v našom tele a zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri raste a budovaní svalovej hmoty.

BCAA môžu slúžiť aj ako zdroj energie a podieľať sa na procese regenerácie. Preto ich vyhľadávajú nielen príležitostní, ale aj profesionálni športovci, ktorých cieľom je maximálne podporiť regeneráciu a ochranu svalov počas intenzívnych tréningov. Navyše neobsahujú farbivá, sladidlá ani konzervačné látky.

BCAA Tabs a ich výhody

• sú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom l-leucín, l-izoleucín a l-valín
  • jedna dávka obsahuje až 6000 mg BCAA
  • môžu mať vplyv na regeneráciu a ochranu svalov počas vyčerpávajúceho tréningu
  • majú praktickú tabletovú formu, ktorá sa pohodlne užíva
  • neobsahujú farbivá, sladidlá ani konzervačné látky

L-leucín, L-izoleucín, L-valín.

Denné odporúčané množstvo na užitie je 6 tabliet. V dňoch bez tréningu užívajte porciu ihneď po vstaní. Tablety BCAA od spoločnosti Mammut sa dajú ľahko dávkovať. Jedna plechovka obsahuje 180 kusov.

Nutričné hodnoty 1 porcia (6 tabliet)
Energetická hodnota 66 kJ/24 kcal
Tuky < 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g
Sacharidy < 0,5 g
z toho cukry < 0,5 g
Bielkoviny  6 g
Soľ < 0,005 g
L-leucín 3 000 mg
L-izoleucín 1 500 mg
L-valín 1 500 mg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Po otvorení balenia spotrebujte do 3 mesiacov.

Hlavná kategória BCAA
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegánsky áno