Bandeau športová podprsenka Back Check Black - NEBBIA

Výrobca: NEBBIA

Bandeau športová podprsenka Back Check patrí medzi kúsky z kolekcie Barbell Therapy, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadnej aktívnej ženy. Pri prvom vyskúšaní si vás získa svojim maximálne pohodlným materiálom. Vďaka tomu, že je bez vypchávok, navyše perfektne priľne k telu. Ešte viac ju však oceníte počas náročných tréningov, kedy spoľahlivo odvádza pot, nepresvitá a perfektne drží na mieste.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 33,95 €

Bandeau športová podprsenka Back Check si vás získa svojim pohodlím, funkčnosťou a trendy strihom, s ktorým vo fitku zažiarite

Bandeau športová podprsenka Back Check je unikátnym spojením komfortu, funkčnosti a premakaného strihu, čo z nej robí perfektného parťáka na všetky aktivity. Na prvý pohľad zaujme svojím bandeau prevedením, ktoré nie je vystužené, takže dokonale sedí na tele. Nemusíte sa preto báť, že by presvitala alebo bola príliš odhaľujúca pri cvičení. Aj keď má len špagetové ramienka, spoľahlivo drží na svojom mieste. O to sa postará technológia Hold-on-place so spodnou gumou pod prsiami, ktorá zaručí, že neschádza ani sa nevyhŕňa. Pri cvičení poskytuje strednú oporu.

Či už s ňou pôjdete do gymu, na crossfit, behať či jazdiť na bicykli, vo všetkých situáciách oceníte, že vďaka polyamidu spoľahlivo odvádza vlhkosť, navyše je rýchloschnúca a odolná proti potu. Budete tak mať istotu, že zostanete v suchu aj pri maximálnom nasadení. Prímes elastanu v kombinácii s 4-way stretch technológiou sa zase postará o neobmedzený pohyb vo všetkých smeroch.

Veľkou prednosťou podprsenky je aj jej dizajn. Jednofarebné prevedenie s ikonickým nápisom NEBBIA dáva okoliu jasne najavo, že ste súčasťou fitness komunity. Vďaka svojmu užšiemu strihu sa navyše perfektne hodí na vrstvenie a kombinovanie s ďalšími kúskami. Vziať si ju môžete spoločne napríklad s vyššími legínami alebo oversize teplákmi. Cez to už potom stačí len prehodiť rozopnutú mikinu alebo bundu a môžete vyraziť.

Bandeau športová podprsenka Back Check a jej výhody

• štýlová podprsenka s bandaue strihom
  • vyniká pohodlným materiálom
  • je z 4-way stretch tkaniny