Bandáže na zápästia - GymBeam

Bandáže na zápästia pomáhajú stabilizovať kĺby zápästia a prispieť tak k ich ochrane pred preťažením alebo zranením. Sú vyrobené z elastického a mäkkého materiálu, čo im dodáva na komforte pri nosení. Pomocou suchého zipsu si ich môžete utiahnuť podľa vlastných preferencií. Hodia sa pri silových tréningoch, ale aj pri bežnom nosení v prípade, že vaše zápästia vyžadujú dodatočnú oporu.

Bandáže na zápästia pomáhajú stabilizovať vaše kĺby zápästia a prispieť tak k ich ochrane pred preťažením alebo zranením

Bandáže na zápästia sú efektívnou ochrannou pomôckou, ktorá vám pomôže stabilizovať a fixovať zápästia pri ich zaťažení počas silových tréningov. Pomáhajú tak nielen získať istotu pri cvikoch vyžadujúcich silný úchop, ale slúžia aj ako pomoc pri predchádzaní preťaženia či zranenia zápästia. Sú tak dobrým pomocníkom pri silovom cvičení, ktorý vám môže pomôcť dosahovať lepšie výsledky a väčšie váhy na činke.

Bandáže sú vyrobené z elastického a mäkkého materiálu, vďaka čomu sú pri nosení príjemné a pohodlné. Flexibilná textília a praktické sťahovanie pomocou suchého zipsu navyše umožňuje utiahnuť bandáže tak pevne, ako vám to najviac vyhovuje. Tieto bandáže sú tak po utiahnutí komfortnou, ale zároveň pevnou ochranou kĺbov zápästia. Oceníte ich najmä pri silovom cvičení, ako je kulturistika, powerlifting či napríklad crossfit. Hodia sa však aj pri bežnom nosení v prípade, že vaše zápästia vyžadujú dodatočnú oporu.

Bandáže na zápästia a ich výhody

• efektívna tréningová pomôcka zápästia
  • sú vyrobené z elastického a mäkkého materiálu
  • upevňujú sa pomocou suchého zipsu
  • pomáhajú stabilizovať a fixovať kĺby zápästia
  • slúžia ako pomoc pri predchádzaní preťaženia a zranenia zápästia
  • hodia sa pri silových športoch
  • majú univerzálnu veľkosť
  • sú vhodné aj pri bežnom nosení ako opora zápästia

Balenie

Jedno balenie obsahuje 2 ks bandáže

Materiál

35% Bavlna , 35% Polyester, 30% Elastan

Veľkosť Dĺžka Šírka
Univerzálna 44 cm 8 cm
HS kód 95069190: --- Ostatné
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Pakistan
Použitie na zápästie
Hlavná kategória Bandáže na cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie

Recenzie od zákazníkov Bandáže na zápästia - GymBeam
Prezeráte si:Bandáže na zápästia - GymBeam

Kvalitné, pevné bandáže, s ktorými nemám žiadny problém. Používam ich už dáku dobu a som maximálne spokojný!

Bandáže som kúpil cca pred 2 mesiacmi a suchý zips už absolútne nedrží, odopínajú sa bez ohľadu na to ako silno ich zatiahnem proste KATASTROFA. Je to veľká škoda lebo po ostatných stránkach sú fakt super pevné, pružné a z dobrého materiálu.

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 6,95 € 6,50 €