Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ashwagandha + Guarana 30 kaps - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Ashwagandha + Guarana je prípravok obsahujúci extrakt z guarany a koreňa indického ženšenu (Ashwagandha) zameraný pre fyzicky aktívne osoby, športovcov a všetkých tých, ktorí potrebujú bezpečný zdroj energie. Navyše, zvyšuje odolnosť voči stresu, zlepšuje náladu a pohodu, znižuje hladinu kortizolu a podporuje pamäť a koncentráciu.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 3,95 €

Ashwagandha + Guarana - extrakt z guarany a indického ženšenu, ktorý dodáva energiu, zvyšuje odolnosť voči stresu, zlepšuje pamäť, ale aj náladu

Ashwagandha + Guarana je prípravok obsahujúci extrakt z guarany štandardizovanej na 10% kofeínu a extrakt z koreňa indického ženšenu (Ashwagandha). Doplnok je zameraný na fyzicky aktívne osoby, športovcov a všetkých tých, ktorí potrebujú bezpečný zdroj energie. Navyše, zvyšuje odolnosť voči stresu, zlepšuje náladu a pohodu, znižuje hladinu kortizolu a podporuje pamäť a koncentráciu.

  Ashwagandha + Guarana - all nutrition


Ashwagandha + Guarana a jeho výhody

  • kombinácia extraktu z guarany a extraktu z koreňa indického ženšenu
  • dodáva energiu
  • zvyšuje odolnosť voči stresu
  • zlepšuje náladu a pohodu
  • znižuje hladinu kortizolu
  • podporuje pamäť a koncentráciu
  • veľmi silný adaptogén

 

Zloženie

Guarana extrakt (Paulinia cupana) štandardizovaný na 10% kofeínu, extraktu zo ženšenu indického (Withania somnifera), kapsule: želatína, protihrudkujúce činidlo - horečnaté soli mastných kyselín, farbivo - oxid titaničitý.

 

Dávkovanie

Užívajte jednu kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody. Najlepšie užívať s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Extrakt z guarany200 mg
 z toho kofeín20 mg
Extrakt zo ženšenu indického150 mg

 

Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote (15-25°C), v uzavretom obale, na suchom mieste. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.

Recenzie od zákazníkov

Ashwagandha + Guarana 30 kaps - All Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Ashwagandha + Guarana 30 kaps - All Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Ashwagandha + Guarana 30 kaps - All Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď