Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Animal Nitro - Universal Nutrition

Animal Nitro je komplex esenciálnych aminokyselín potrebných pred a po ťažkom tréningu na podporu proteínovej syntézy. Pozostáva výlučne z voľných aminokyselín v pomere a dávkach, ktoré zaručujú veľmi rýchlu vstrebateľnosť a 100% využiteľnosť pre organizmus. Toto precízne nadávkovanie v balíčkoch zaisťuje dosiahnutie čo najlepších výsledkov v čo najkratšom čase.

Na sklade
Špeciálna cena   42,50 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Animal Nitro: balíčky plné voľných aminokyselín so 100% využiteľnosťou organizmom a veľmi rýchlo vstrebateľnosťou

Animal Nitro sú aminokyselinový produkt, ktorý obsahuje presne nadávkované množstvá esenciálnych aminokyselín potrebných pred a po ťažkom tréningu na podporu proteínovej syntézy. Tento komplex sa nazýva Human Muscle Protein Complex (HMPC) a skladá sa výlučne z voľných aminokyselín v pomere a dávkach, ktoré zaručujú veľmi rýchlu vstrebateľnosť a 100% využiteľnosť pre organizmus.


Veľké veci sú veľké len z diaľky, pokiaľ sa na ne pozriete z blízka, zistíte, že sú poskladané z malých častí. Svaly na tom nie sú inak. Základné stavebné kamene svalov predstavujú aminokyseliny. A keď začnete posilňovať, najdôležitejšie sú pre vás práve aminokyseliny. Nie len preto, že si ich telo nie je schopné samo vyrábať, ale tiež preto, že sú schopné priamo ovplyvniť anabolické pochody prostredníctvom syntézy proteínov.

 

Avšak nejedná sa o akýkoľvek náhodný výber aminokyselín. Ak majú aminokyseliny, podávané vo forme doplnkov, efektívne pôsobiť, musia byť do tela športovca dodávané v správnom množstve, pomere a mať aj správnu formu. A práve tieto tri kritériá spĺňa Animal Nitro so svojimi aminokyselinami v Human Muscle Protein Complexe -obsahuje precízne nadávkovanú zmes voľných esenciálnych amonikyselín na dosiahnutie čo najlepších výsledkov v čo najkratšom čase.

 

Animal Nitro - Universal Nutrition

 

Čo znamená rada výrobkov ANIMAL?

V roku 1981 biochemici a dietológovia objavili, že balíčky individuálne naplnené kombináciou tabliet a toboliek s obsahom účinných látok sú dokonalým systémom podávania suplementov pre vzpieračov svetovej triedy, ktorí požadujú silné, efektívne a komplexné doplnky výživy. V roku 1983, po dvoch rokoch výskumu, bol vyrobený prvý Animal Pak z produkčnej línie firmy Universal Nutrition, čím začala nová história nielen spoločnosti, ale aj doplnkovej výživy. Od tejto doby uplynuli dve dekády, nespočetné skúšky zo strany iných firiem a Animal Pakje stále najlepšie predávaný kulturistický paket na svete!


Dnes sa Animal Test, Animal Stak, Animal Cuts, Animal M Stak, Animal Flex, Animal Nitro, Animal Pump, Animal Omega stali najpopulárnejšími komplexnými doplnkami výživy medzi kulturistami „starej školy“, teda tými, ktorých zaujíma len a len tvrdý tréning. Samostatne oddelené balíčky zaručujú, že ohromné množstvo účinných látok je možné prijať bez chýb a omylov. Ak aj vám ide o skutočne kvalitnú suplementáciu, je to rovnaké ako s ťažkým tréningom – v tomto prípade neexistuje iná možnosť.

  animal nitro

 

Animal Nitro a jeho výhody

  • podporaje anabolizmus
  • má vysoký obsah BCAA
  • redukuje katabolizmus
  • naštartuje rast svalov
  • urýchľuje regeneráciu

 

Zloženie

Želatína, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, magnéziumstearát, kyselina stearová, oxid titaničitý.

Neobsahuje alergény.

 

Dávkovanie

Odporúčame užiť jeden balíček do 15 – 30 minút po tréningu v tréningové dni. V prípade, že chcete rýchlo dosiahnuť požadované výsledky, užívajte denne 2 balíčky – tesne pred a po tréningu. V prípade, že po tréningu užívate potréningový nápoj, aplikujte najprv Animal Nitro a až po 30 – 45 minutách vypite nápoj. Pokiaľ je to možné, užívajte Animal Nitro nalačno a zapite s 2 dcl vody,

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 balíčky)
Vitamín B6 (ako Pyridoxín HCI)500 mg
Niacín (ako Niacínamid)10 mg
HMPC Komplex4995 mg
Leucín, Lyzín, Arginín, Valín, Izoleucín, Histidín, Treonín, Metionín, Fenylalanín
Pro BCAA Komplex
Leucín3500 mg
Izoleucín1685 mg
Valín1815 mg
Recenzie od zákazníkov

Animal Nitro - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Animal Nitro - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Animal Nitro - Universal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď