Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari

Výrobca: Gaspari

AminoMax 8000 sú aminokyseliny vo forme hydrolyzátu a voľných aminokyselín L-Leucín a Taurín. 1 dávka obsahuje až 8.000 mg aminokyselín, ktoré prispievajú k regenerácii svalov, zvyšujú produkciu rastových hormónov, podporujú spaľovanie tukov a zlepšujú výkonnosť. Produkt je vhodný pre všetkých športovcov, ktorí preferujú rýchlu obnovu a ich cieľom je maximálne podporiť rast svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

AminoMax 8000: aminokyseliny vo forme hydrolyzátu obohatené o voľné aminokyseliny L-leucín a Taurín

Aminokyseliny AminoMax 8000 dodávajú kľúčové aminokyseliny vo forme hydrolyzátu zo srvátkovej bielkoviny a voľných aminokyselín L-Leucín a Taurín. Jedna dávka produktu obsahuje až 8.000 mg aminokyselín, pripravených na zabudovanie do vašej svalovej hmoty. Zmes je určená pre tých, ktorý sú nároční na svoju doplnkovú výživu, požadujú rýchlu obnovu tréningom, alebo diétou poškodených svalových buniek, prípadne ich cieľom je maximálne podporiť rast brutálne masívnej svalovej hmoty. Tento jedinečný produkt poskytuje svojím užívateľom vysoko účinné a biologický dostupné látky, ktoré poskytujú široké spektrum stavebných blokov potrebných pri raste svalstva.

amino 8000

L-Leucín je aminokyselina, ktorú si telo nedokáže vyprodukovať samo a preto musí byť dodávaná externe. Prispieva k regenerácii svalov, reguluje hladinu cukru v krvi, zvyšuje produkciu rastových hormónov a pomáha spaľovať vnútrobrušný tuk. L-Leucín je jedna z BCAA aminokyselín a je považovaná za najdôležitejšiu aminokyselinu pri prevencii úbytku svalovej hmoty, pretože sa rozloží a premení na glukózu rýchlejšie ako iné aminokyseliny - zvýšené množstvo glukózy zabraňujú telu využívať existujúce svaly na energiu.

L-Taurín je dôležitá súčasť žlčových kyselín, ktoré sú používané pri absorbcii tukov. Taktiež pomáha regulovať srdcový tep, udržiava stabilitu bunkových membrán a reguluje činnosť mozgových buniek. L-Taurín môže tiež zvýšiť účinok inzulínu, zlepšuje glukózovu toleranciu a zvyšuje antioxidačné pôsobenia klasických látok s týmto účinkom, dôležitých pri zvyšovaní podielu svalovej hmoty. Veľké množstvo L-Taurínu sa tiež nachádza v kostrovom svale, kde hraje zásadnú úlohu pri znižovaní poškodenia svalov po intenzívnom cvičení a zlepšuje výkonnosti.

amino 8000

AminoMax 8000 a ich výhody

• aminokyseliny z kvalitných zdrojov
  • 91% hydrolyzovaný srvátkový proteín z laktalbumínu
  • obohatený o extra L-leucín a L-taurín
  • podporuje zvýšenie veľkosti, sily a vytrvalosti
  • 8 gramov aminokyselín na jednu porciu
  • super rýchle vstrebanie za super rýchle dodanie do svalov
  • prispieva k regenerácií
  • zvyšuje produkciu rastových hormónov
  • pomáha spaľovať vnútrobrušný tuk

Užívajte 4 tablety pred tréningom a potom ďalšie 4 tablety po tréningu.

Nutričné hodnoty1 dávka (4 tablety)
Kalórie 32 kcal
Bielkoviny 8 g
Zmes bielkovín
srvátkový koncentrát, micelárny kazeín, srvatkový hydrolyzát), taurín, kreatín monohydrát, glutamín, zmes BCAA (leucín, izoleucín, valín)

Ostatné zložky

Povrchová vrstva (dextrín, dextróza monohydrát, sójový lecitín, sodná soľ karboxymetylcelulózy, citran sodný), kyselina stearová, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

HS kód 01019000: - Ostatné
Forma tabletkovaný