Amino NRG SX-7 Revolution - MuscleTech - 487 g

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (2)
Výrobca: MuscleTech

Amino NRG SX-7 Revolution - aminokyseliny BCAA v pomere 8:1:1 s technológiou ActivSphere™. Obsahuje vysokú dávku kľúčových zložiek, ktoré podporujú rast svalov, potláčajú únavu, maximalizujú sústredenie a zvyšujú silu a výkon. Zloženie sa za nič neskrýva a ponúka prémiové, starostlivo vyberané a účinne nadávkované zložky pre dosiahnutie vašich cieľov.

Dlhodobo nedostupný

Amino NRG SX-7 Revolution - explozívna dávka energie, zlepšenie sústredenia, zvýšenie sily a výkonu

Amino NRG SX-7 Revolution - aminokyseliny BCAA v pomere 8:1:1 s technológiou ActivSphere™. Obsahuje vysokú dávku kľúčových zložiek, ktoré podporujú rast svalov, potláčajú únavu, maximalizujú sústredenie a zvyšujú silu a výkon. Klinická dávka L-leucínu z troch kvalitných zdrojov (instantný L-leucín, ActivSphere™ leucín a PepForm® leucínové peptidy) funguje synergicky a má silné anabolické účinky. Leucín pomáha zvýšiť aktiváciu mTOR, čo zvyšuje proteínovú syntézu a následne rast svalov a silu.

   

Amino NRG SX-7 Revolution prináša dvojfázovú kombináciu kofeínu - kofeín s okamžitou vstrebateľnosťou a kofeín s postupným uvoľňovaním. Poskytuje tak dlhodobé zvýšenie energie, maximálne sústredenie a intenzitu tréningu. Obsahuje až 1250 mg betaínu, ktorý účinne zvyšuje silu, podporuje rast svalov bez tuku a zlepšuje svalovú vytrvalosť. Pridaný taurín zlepšuje výkon najmä u vytrvalostných športovcov.

    

MuscleTech Amino NRG SX-7 Revolution

     

    

Amino NRG SX-7 Revolution a jeho efektívne zložky

 • L-leucín, ActivSphere™ Leucín a PepForm® leucín - kombinácia troch typov leucínu, ktorý zosilňuje syntézu bielkovín a udržuje anabolický stav.
 • Dvojfázový kofeín - revolučná kombinácia kofeínu s okamžitým a postupným uvoľňovaním. Poskytuje dlhotrvajúce zvýšenie energie, maximálne sústredenie a intenzitu tréningu.
 • Izoleucín a valín - zvyšujú syntézu bielkovín a podieľajú sa na oprave poškodených svalových vlákien.
 • Glutamín - najzastúpenejšia aminokyselina v ľudskom tele. Je mimoriadne dôležitý pre svalový metabolizmus, zvyšuje objem buniek, dopĺňa svalový glykogén a zvyšuje syntézu bielkovín.
 • Betaín - znižuje homocysteín, kvôli ktorému sa znižuje aktivácia inzulínového receptora IRS-1. Pôsobí ako osmoprotektant (zvyšuje retenciu buniek), čím ich chráni pred dehydratáciou a podporuje anabolizmus.
    

Amino NRG SX-7 Revolution a jeho výhody

 • dodáva explozívnu energiu a potláča únavu
 • maximalizuje sústredenie
 • zvyšuje silu a výkon
 • obsahuje technológiu ActivSphere™
 • obsahuje dvojfázovú kombinácia kofeínu
 • obsahuje až 1250 mg betaínu na dávku
 • má vynikajúcu chuť
     
    

Zloženie

8:1:1 Mikro-BCAA komplex (L-leucín (ako instantizovaný L-leucín, ActivSphere™ L-leucín s postupným uvoľňovaním a PepForm® L-leucínové peptidy), L-izoleucín, L-valín), betaín bezvodý, taurín, L-glutamín, Durian (ako Durio zibethinus) (plod), kofeín (ako kofeín bezvodý a kofeín s postupným uvoľňovaním), extrakt z Dužistopky sladkej (ako Hovenia dulcis) (plod), vitamín B6 (ako pyridoxín HCl), vitamín B12 (ako metylkobalamín), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, protihrudkové činidlo: oxid kremičitý, sladidlo: sukralóza, xantánová guma, sladidlo: acesulfam-K, farbivo: E110.

      

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerku = 10 g) v 250 ml vody a užite 20-30 minút pred tréningom. Pre zlepšenie výkonu rozmiešajte 2 dávky (2 odmerky = 20 g) v 500 ml vody a užívajte počas tréningu. Na doplnenie denného príjmu BCAA bez zbytočných kalórií užite 1 až 2 dávky v priebehu dňa.

    

   

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (10-11 g)
Energetická hodnota 25 kcal
Vitamín B6 (pyridoxín hcl) 5 mg
Vitamín B12 (metylcobalamín) 6 mcg
8:1:1 Micro-BCAA Complex Matrix5000 mg
   z toho L-leucín 4000 mg
   z toho L-izoleucín 500 mg
   z toho L-valín 500 mg
IntraVol Musclebuilding Matrix2850 mg
Bezvodný betaín 1250 mg
Taurín 1000 mg
Glutamín 500 mg
Durian (ovocie) 100 mg
NeuroSphere Energy & Focus Matrix125 mg
Kofeín 100 mg
Extrakt z japonského hroznového stromu 25 mg

 

Upozornenie

O užívaní sa poraďte so svojim lekárom, ak máte zlý zdravotný stav alebo užívate nejaké lieky. Nie je určený osobám mladším ako 18 rokov, pre tehotné alebo dojčiace ženy, pre osoby citlivé na kofeín, niacín alebo beta-alanín. Nekombinujte s inými potravinami obsahujúcimi kofeín, príliš veľa kofeínu spôsobuje nervozitu, nespavosť alebo zrýchlený srdcový tep. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. 

Detail produktu
EAN 631656711752
Vegetariánsky áno
Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegánsky nie
Netto váha 0.49 kg
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Vyrobené v Spojené štáty
Brutto váha 0.61 kg
Ostatné kategórie Aminokyseliny
Pre-workouty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Amino NRG SX-7 Revolution - MuscleTech - 487 g
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Amino NRG SX-7 Revolution - MuscleTech - 487 g
Vaše hodnotenie
Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď