Amino Build - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Amino Build je zmes aminokyselín vo forme prášku. Obsahuje BCAA komplex, teda l-leucín, l-valín a l-izoleucín. Zloženie dopĺňajú elektrolyty a kľúčové minerálny látky ako magnézium, zinok, sodík a draslík. Ide tak o komplexnú zmes, ktorá pred tréningom alebo počas neho doplní BCAA a potrebné elektrolyty pre maximálnu podporu vašej športovej snahy.

Amino Build - zmes aminokyselín pre lepšiu regeneráciu, doplnená o elektrolyty a kľúčové minerálne látky

Amino Build obsahuje zmes najdôležitejších elektrolytov a aminokyselín v dobre rozpustnej práškovej forme. Nájdete v nej aj BCAA komplex, teda l-leucín, l-valín a l-izoleucín, ktoré Amino Build spoľahlivo doplní pred a počas tréningu. Tieto esenciálne aminokyseliny si náš organizmus nedokáže vyrobiť vo vlastnej réžii. Preto je nutné ich dodatočné dopĺňanie. Zloženie dopĺňajú tiež spomínané elektrolyty, ktoré strácame potením počas náročných tréningov. Ich úlohou je udržiavanie optimálnej hydratácie, ktorá je dôležitá pre fungovanie každej bunky. Táto zmes aminokyselín je navyše obohatená o kľúčové minerálne látky ako magnézium a zinok. Ale aj o melónovú šťavu a kokosovú vodu.

Prítomné magnézium je zodpovedné za viac ako 300 metabolických procesov nevyhnutných pre organizmus. Ocenia ho nielen ľudia s aktívnym životným štýlom, pretože prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Navyše pomáha k rovnováhe spomínaných elektrolytov, syntéze bielkovín a správnemu fungovaniu svalov. Jeho prínos tak oceníte na každom tréningu.

Rovnako ako prítomný zinok, ktorý udržiava zdravé kosti a optimálnu hladinu testosterónu v krvi. Bonusom je potom jeho pozitívny vplyv na imunitný systém. Súčasťou zmesi je tiež taurín, ktorý pre svoje vlastnosti býva častou súčasťou rôznych energy drinkov. Ale tiež betaín spájaný s efektívnejšou hydratáciou. Amino Build je teda komplexná zmes, ktorá obsahuje kombináciu kľúčových BCAA, elektrolytov a minerálnych látok. Ocení ju každý, kto chce maximálne podporiť svoj športový výkon.

Amino Build a jeho výhody

• je zmes kľúčových aminokyselín, elektrolytov a minerálnych látok
  • obsahuje l-leucín, l-valín a l-izoleucín
  • v zložení nájdete aj magnézium, zinok, sodík a draslík
  • celkový obsah dopĺňa aj taurín, betaín, kokosová voda a melónová šťava
  • je určený pre doplnenie BCAA a elektrolytov pred a počas tréningu
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • pomáha k rovnováhe elektrolytov
  • má vplyv na syntézu bielkovín a správne fungovanie svalov
  • podporuje optimálnu hladinu testosterónu v krvi
  • ocení ho každý, kto chce maximálne podporiť svoj športový výkon

Príchuť jahoda-vodný melón: BCAA komplex (L-leucín‌, L-izoleucín‌, L-valín)‌, kyselina citrónová‌, kyselina jablčná), Performance & StrengthMatrix (betaín bezvodný, taurín)‌, zmes ovocných elektrolytov (citran sodný, kokosová ovocná voda (Cocos nucifera), šťava z vodného melónu (Citrullus lanatus), chlorid sodný, fosforečnan draselný), prírodné arómy, sladidlá (acesulfám draselný, sukralóza), farbivo (prášok z repnej šťavy), zahusťovadlo (xantánová guma)‌, protipeniace látky (polydimetylsiloxán, metylovaný oxid kremičitý).

Príchuť tropical twist: BCAA komplex 31% (L-leucín‌, L-izoleucín‌, L-valín, taurín), kyselina citrónová‌, kyselina jablčná, zmes ovocných elektrolytov 10% (citran sodný, kokosová ovocná voda (Cocos nucifera), šťava z vodného melónu (Citrullus lanatus), chlorid sodný, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), prírodná aróma, sladidlá (acesulfam draselný, sukralóza) glukonát zinočnatý‌, farbivo (beta-karotén)‌, protipeniace látky (polydimetylsiloxán‌, metylovaný oxid kremičitý), emulgátor (lecitin)

Rozmiešajte 1 dávku (10 g) v 250 ml studenej vody a užívajte raz denne.

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda-vodný melón) 1 dávka (10 g)
Magnézium 50 mg
Zinok 15 mg
Sodík 200 mg
Draslík 40 mg
BCAA Complex
L-leucín (mikronizovaný) 4 g
L-izoleucín (mikronizovaný) 1,5 g
L-valín (mikronizovaný) 1,5 g
Performance and Strength matrix
Betaín bezvodý 2,5 g
Taurín 1 g
Electrolyte Blend
Chlorid sodný 80 mg
Citrát sodný 595 mg
Kokosová ovocná voda (ako Cocos nucifera) 100 mg
Šťava z melóna (ako Citrullus lanatus) 100 mg
Fosforečnan draselný 45 mg

Nutričné hodnoty (príchuť tropical twist) 1 dávka (10 g)
Magnézium 56,3 mg
Zinok 15 mg
Sodík 157 mg
BCAA Complex
L-leucín (mikronizovaný) 2,5 g
L-izoleucín (mikronizovaný) 1,25 g
L-valín (mikronizovaný) 1,25 g
Taurín 1 g
Electrolyte Blend
Chlorid sodný 80 mg
Citrát sodný 595 mg
Kokosová ovocná voda (ako Cocos nucifera) 100 mg
Šťava z melóna (ako Citrullus lanatus) 100 mg

Neprekračujte uvedenú odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Tento produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Nekombinujte s inými doplnkami stravy s obsahom zinku. Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, obilniny obsahujúce lepok, kôrovce, vajcia, ryby, zeler, horčicu a siričitany.

Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Bezlepkový nie