Adaptér na kľuky Steel - GymBeam

Hodnotenie:
74 % of 100
74% (8)
Výrobca: GymBeam

Adaptér na kľuky Steel je skvelou fitness pomôckou pre precvičenie celého tela. Je vyrobený z vysoko kvalitnej pevnej ocele, vďaka čomu zvládne akúkoľvek záťaž. Ergonomický tvar podpier v tvare písmena “S” minimalizuje tlak na kĺby, ramená a zápäsite. Všestranné využitie ponúka možnosť precvičenia vždy inej svalovej partie.

Skladom
0,00 €
0,00 €

Adaptér na kľuky Steel - efektívna fitness pomôcka s vysoko kvalitnej ocele s ergonomickým tvarom 

Adaptér na kľuky Steel bude vašim verným pomocníkom pri každom tréningu. Je vyrobený z vysoko kvalitnej pevnej ocele, vďaka ktorej je pripravený zvládnuť akúkoľvek záťaž. Výhodou je tiež ergonomický tvar podpier v tvare písmena “S”, ktorý efektívne minimalizuje tlak kĺby, ramená a zápästia pri cvičení. O komfort sa pri cvičení postarajú aj jemné, vystužené rukoväte. Adaptér na kliky Steel so sebou prináša široké využitie - precvičiť ním totiž môžete chrbát, ruky, hrudník, ramená, tricepsy, brucho či sedacie svaly! Navyše, praktická veľkosť a jednoduchá obsluha vám ho umožní používať kdekoľvek. 

Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku príslušenstvo
EAN 8586022210297
Počet kusov na palete 400 ks
Počet kusov v balení 20 ks
Brutto váha 1.00 kg
Dĺžka 13.60 cm
Šírka 12.40 cm
Výška 23.80 cm
Hlavná kategória Hrazdy a bradlá

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Adaptér na kľuky Steel - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Adaptér na kľuky Steel - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

74%
74%
Priemer z 8 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených zákazníkov

82 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Na adaptéry som sa zlakomila v novoročnom výpredaji aj napriek tomu, že majú len dve recenzie z toho jedna kritická, musím povedať, že tieto adaptéry sú skvelá kúpa. Je pravda, že sa troška nakláňajú - s ich pomocou robím bežné cviky ako planky, kľuky, L-sit,..ale nemusíte sa báť, že by sa adaptéry prevrhli alebo tak. Osobne v tom nakláňaní adaptérov vidím skôr plus v tom, že Vás nútia držať správnu polohu a balans pri cvičení, pretože akonáhle začnete poľavovať, začnú sa trocha naklánať a hneď strácate rovnováhu. Ďalšie veľké plus - ušetrené zápästia. Čo sa týka prevedenia - sú pevné, ľahké a vyzerajú super.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40 %
Adaptéry sa pri cvičení naklaňajú v tom smere, kde sú zahnuté. Ak sa chceš učiť stojku na bradlách tak si kúp radšej tie klasické bradla a nie v tváre "S"

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 15,95 € 9,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď