Multi Pro Plus 30 sáčkov - Scitec Nutrition

MULTI PRO je profesionálna zmes multivitamínov a minerálov balená v balíčkoch po šiestich kapsulách. Obsahuje až 25 účinných látok pre udržanie optimálneho zdravia, ako vysoké dávky B vitamínového komplexu a vitamínu C, tiež pre život dôležité minerálne látky, ako horčík, selén a zinok. Navyše, obsahuje aj lecitín, omega-3, Koenzým Q10, výťažky z hroznových semien a luteín.

Dlhodobo nedostupný

Multi Pro Plus - unikátna multivitamínová a minerálová formula vo vreckovom balení, ktorá obsahuje až 25 účinných látok

MULTI PRO PLUS je multivitamínovou a minerálovou formulou vysokej kvality vo vreckovom balení. Obsahuje viacero tabliet, kapsúl, ktorých základom sú multivitamínové kapsule MEGA DAILY ONE PLUS. Tá je revolučnou multivitamínovou a minerálovou formulou s obsahom 25 účinných látok (k nim sa ešte pripájajú plus extra látky z produktu MULTI PRO PLUS). Obsahuje vysoké dávky B vitamínového komplexu a vitamínu C, tiež pre život dôležité minerálne látky, medzi nimi horčík, selén a zinok.

multi pro plus scitec

Vitamín C prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, tiež k tlmeniu vyčerpanosti a k tlmeniu pocitu únavy. Okrem toho pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom plus 200 mg vitamínu C nad odporúčanú dennú dávku!)٭ Vitamín B2 prispieva k normálnemu videniu a k udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Folát prispieva k normálnej syntéze aminokyselín. MULTI PRO PLUS zabezpečuje 240 percent referenčnej hodnoty príjmu vitamínu D3. Vitamín D3 prispieva k normálnej činnosti svalstva a imunitného systému, tiež k normálnemu vstrebávaniu/ využitiu vápnika a fosforu.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti , k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, a normálnemu metabolizmu makroživín. Horčík prispieva k normálnej činnosti nervového systému: neurotransmisii a sťahovaniu svalov, vrátane srdcového svalu, k normálnej syntéze bielkovín, a k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy, tiež k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov.٭ MULTI PRO PLUS obsahuje aj jednu lecitínovú a omega-3 softgélovú kapsulu, koenzým Q10, výťažky z hroznových semien bohaté na polyfenoly, tiež obohatený aj o luteín.

MULTI PRO PLUS a jeho výhody

• široká škála vyberaných účinných látok
  • nie je potrebné užívať iné vitamínové prípravky
  • obsahuje Omega 3, Lecitín a Koenzým Q10
  • s luteínom a výťažkami z hroznových semien

Multivitamínová kapsula: uhličitan vápenatý, DL-alfa tokoferol acetát, kyselina L-askorbová, oxid horečnatý, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, riboflavín, tiamín mononitrát, fumaran železnatý, pyridoxín hydrochlorid, extrakt z kvetov Sophora japonica 86% (rutín), síran zinočnatý monohydrát, cholín bitartrát, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; retinylacetát, D-biotín, síran mangánatý monohydrát, extrakt z plodov Citrus aurantium 93% (hesperidín), seleničitan sodný, inozitol, kyanokobalamín, farbivá: oxid titaničitý, čierne oxidy železa, indigotín; cholekalciferol, síran meďnatý pentahydrát, kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, molybdénan sodný, povlaková látka: šelak.

Kapsula vitamín C: kyselina L-askorbová, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, meďnaté komplexy chlorofylínov.

Vápnik-horčík tableta: lastúra ustrice, oxid horečnatý, uhličitan vápenatý, zahusťovadlá: rastlinná celulóza, sieťovaná sodná soľ karboxymetyl celulózy; povlaková látka: celulóza, farbivá: oxid titaničitý, protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý; glukónan horečnatý, glukónan vápenatý.

Kapsula extra: kyselina L-askorbová, extrakt z hroznových semien Vitis vinifera 20:1, extrakt z kvetov Calendula officinalis 5:1, hovädzia želatína, prášok koenzým Q10, farbivo: oxid titaničitý.

Rybí olej kapsula: rybí olej, hovädzia želatína, zvlhčovadlo: rastlinný glycerín, antioxidant: tokoferoly.

Kapsula lecitín: sójový lecitín, hovädzia želatína, zvlhčovadlo: rastlinný glycerín

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Odporúča sa užívať 1 dávku (jeden sáčok) denne s jedlom.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 sáčok)
Vitamín A 2249 mcg
Jód 120 mcg
Selén 48 mcg
Molybdén 7,5 mcg
Extrakt z hroznových jadier (95% polyfenolov, vrátane oligomérnej proanthocyanidiny) 110 mg
Q-Sorb™ Koenzym Q-10 50 mg
Rutín 25 mg
Hesperidín 11 mg
Inositol 10 mg
Cholín 10 mg
Luteín 5 mg
Rybí olej 1200 mg
   Omega 3 mastné kyseliny 360 mg
   EPA 187 mg
   DHA 125 mg
Sójový lecitín (61% Fosfatidy, ktoré zvyčajne obsahujú: fosfatidylcholín 168 mg, fosfatidylinozitol 96 mg, kyselina linolová 420 mg) 1200 mg
Hlavná kategória Multivitamíny
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegetariánsky nie
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Forma tabletkovaný
Skupina príchute prírodná chuť
Distribútor Scitec Nutrition s.r.o, A.Sipossa 9, 93601 Šahy, Slovakia
Ostatné kategórie Vitamíny
Multiminerály

Recenzie od zákazníkov Multi Pro Plus 30 sáčkov - Scitec Nutrition
Prezeráte si:Multi Pro Plus 30 sáčkov - Scitec Nutrition

Dobry vitamin, pouzivam teraz za asi pol rok, normalne z toho citim lepsie. Neni som taky unaveny, neochorim vela. Velmi zlté moc je nornálni, niektory B vitamin to uroby, vuskusajte to vygooglovat ze presne ktory, uz nepametám. Inac mineraly su nap*cu, lebo su v oxid formáte, a telo to neabsorbuje normálne, iba z toho 10-15%!! Na toto treba dat pozor!

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom