100% Whey - Nutrend

Hodnotenie:
84 % of 100
84 % (85)
Výrobca: Nutrend

100% Whey je zložený z prémiového srvátkového koncentrátu a izolátu s vysokou biologickou hodnotou. V jednej dávke ukrýva vysoký podiel bielkovín pre rast a udržanie svalov, ktoré podporujú aj zdravie kostí. Navyše má v závislosti na príchuti aj nízky obsah cukru a jeho zloženie je obohatené o zmes tráviacich enzýmov Digezyme® pre lepšie trávenie.

Dlhodobo nedostupný

100% Whey - kvalitná zmes srvátkového koncentrátu a izolátu, ktorá obsahuje vysoký podiel bielkovín pre rast svalov 

100% Whey patrí medzi kvalitné srvátkové proteíny s vysokou biologickou hodnotou. Srvátka obsiahnutá v tomto proteíne je získaná z mlieka kráv, ktorých stravu tvorí prevažne tráva (grass fed) . V zložení nájdete konkrétne srvátkový koncentrát a izolát, vďaka ktorým v jednej dávke ukrýva vysoký podiel bielkovín. Podporuje tak rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Vďaka srvátkovým bielkovinám obsahuje tiež prirodzene vysoké množstvo esenciálnych aminokyselín, konkrétne 5g v každej dávke.

 

Navyše má v závislosti na príchuti aj nízky obsah cukru, a preto môže byť vhodný aj do diéty. Jeho zloženie je obohatené o komplex tráviacich enzýmov Digezyme®, ktoré pomáhajú s trávením prítomných bielkovín. Okrem toho neobsahuje žiadne konzervanty, umelé farbivá ani lepok. Čerešničkou na torte je tiež lahodná chuť, vďaka ktorej bude pitie výsledného proteínového šejku doslova radosť. Protein 100% Whey je tak vhodný pre všetkých športovcov, ktorí chcú maximálne podporiť rast svalov a ich regeneráciu po výkone.

 

100% Whey a jeho výhody 

 • je srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou 
 • obsahuje srvátku získanú z mlieka kráv, ktorých stravu tvorí prevažne tráva (grass fed)
 • je zložený zo srvátkového koncentrátu a izolátu 
 • v jednej dávke má vysoký podiel bielkovín
 • podporuje rast a udržanie svalov 
 • má pozitívny vplyv na zdravie kostí 
 • obsahuje prirodzene vysoké množstvo esenciálnych aminokyselín 
 • je obohatený o komplex tráviacich enzýmov Digezyme®
 • má lahodnú chuť 
 • neobsahuje umelé farbivá, konzervanty ani lepok
 • je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých

 

Zloženie

Príchuť ananás kokos: 78 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 15,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu, farbivo beta-karotén.

Príchuť banán jahoda: 78 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 15,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť biela čokoláda kokos: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť cookies & cream: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 14,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť čokoládové brownies: 65 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 24 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), kakao, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, aróma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť čokoláda kakao: 65 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 24 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), kakao, aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný,zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť čokoláda kokos: 65 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 24 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), kakao, aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný,zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu. 

Príchuť čokoláda lieskový orech: 65 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 24 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), kakao, aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný,zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť jahoda: 78 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 16 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť karamelové latté: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, farbivo karamel, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť kiwi banán: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a prothrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 14 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, zmes koncentrátu požta farbiarskeho a extraktu spiruliny, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmů Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť ľadová káva: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma,bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, farbivo karamel, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný,zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť mango vanilka: 77 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 16 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy staeviolu, farbivo beta-karotén.

Príchuť malina: 78 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 15 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný,zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu.

Príchuť pomaranč: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 14 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, aróma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), koncentrát z červenej repy, sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu, farbivo beta-karotén.

Príchuť vanilka: 80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín),aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma,protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmovDigezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza),sladidlásukralóza a glykozidy steviolu, farbivo beta-karotén.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 2 odmerky (30 g) v 250 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 3 porcie denne, medzi jedlami. Maximálne 3 dávky denne. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť mango vanilka, malina, biela čokoláda kokos) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 475 kJ/112 kcal
Bielkoviny 21,9 g
Sacharidy 2,6 g
   z toho cukry 1,7 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 1 g
Vláknina 0,45 g
Soľ 0,5 g
Tráviace enzými 12 mg
L-alanín 1088 mg
L-arginín 504 mg
L-asparágová kyselina 2345 mg
L-cysteín 508 mg
L-glutámová kyselina 3872 mg
Glycín 395 mg
L-histidín 407 mg
L-izoleucín 1338 mg
L-leucín 2281 mg
L-lyzín 2015 mg
L-metionín 475 mg
L-fenylalanín 685 mg
L-prolín 1270 mg
L-serín 1040 mg
L-treonín  1479 mg
L-tyrozín 621 mg
L-valín 1269 mg
L-tryptofán 379 mg

 

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda kakao, čokoládové brownies) 1 dáva (30 g)
Energetická hodnota 467 kJ/110 kcal
Bielkoviny 21,6 g
Sacharidy 2,2 g
   z toho cukry 1,5 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g
Vláknina 1,1 g
Soľ 0,5 g
Tráviace enzými 12 mg
L-alanín 1068 mg
L-arginín 498 mg
L-asparágová kyselina 2312 mg
L-cysteín 493 mg
L-glutámová kyselina 3821 mg
Glycín 382 mg
L-histidín 394 mg
L-izoleucín 1315 mg
L-leucín 2234 mg
L-lyzín 1973 mg
L-metionín 469 mg
L-fenylalanín 673 mg
L-prolín 1232 mg
L-serín 1017 mg
L-treonín  1444 mg
L-tyrozín 607 mg
L-valín 1248 mg
L-tryptofán 368 mg

 

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda kokos, čokoláda lieskový orech) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 467 kJ/110 kcal
Bielkoviny 21,6 g
Sacharidy 2,3 g
   z toho cukry 1,5 g
Tuky 1,4 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g
Vláknina 1,0 g
Soľ 0,5 g
Tráviace enzými 12 mg
L-alanín 1068 mg
L-arginín 498 mg
L-asparágová kyselina 2312 mg
L-cysteín 493 mg
L-glutámová kyselina 3821 mg
Glycín 382 mg
L-histidín 394 mg
L-izoleucín 1315 mg
L-leucín 2234 mg
L-lyzín 1973 mg
L-metionín 469 mg
L-fenylalanín 673 mg
L-prolín 1232 mg
L-serín 1017 mg
L-treonín  1444 mg
L-tyrozín 607 mg
L-valín 1248 mg
L-tryptofán 368 mg

 

Nutričné hodnoty (príchuť karamelové latté, ľadová káva, ananás kokos, vanilka, banán jahoda) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 474 kJ/112 kcal
Bielkoviny 21,9 g
Sacharidy 2,4 g
   z toho cukry 1,7 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 1,0 g
Vláknina 0,45 g
Soľ 0,5 g
Tráviace enzými 12 mg
L-alanín 1088 mg
L-arginín 504 mg
L-asparágová kyselina 2345 mg
L-cysteín 508 mg
L-glutámová kyselina 3872 mg
Glycín 395 mg
L-histidín 407 mg
L-izoleucín 1338 mg
L-leucín 2281 mg
L-lyzín 2015 mg
L-metionín 475 mg
L-fenylalanín 685 mg
L-prolín 1270 mg
L-serín 1040 mg
L-treonín  1479 mg
L-tyrozín 621 mg
L-valín 1269 mg
L-tryptofán 379 mg

 

Nutričné hodnoty (príchuť pomaranč, jahoda, kiwi banán, cookies & cream) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 472 kJ/111 kcal
Bielkoviny 21,9 g
Sacharidy 2,4 g
   z toho cukry 1,7 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 1 g
Vláknina 0,45 g
Soľ 0,5 g
Tráviace enzými 12 mg
L-alanín 1088 mg
L-arginín 504 mg
L-asparágová kyselina 2345 mg
L-cysteín 508 mg
L-glutámová kyselina 3872 mg
Glycín 395 mg
L-histidín 407 mg
L-izoleucín 1338 mg
L-leucín 2281 mg
L-lyzín 2015 mg
L-metionín 475 mg
L-fenylalanín 685 mg
L-prolín 1270 mg
L-serín 1040 mg
L-treonín  1479 mg
L-tyrozín 621 mg
L-valín 1269 mg
L-tryptofán 379 mg

 

Upozornenie

Výživový doplnok, so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosah detí. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou. Môže obsahovať stopy sóje.

Detail produktu
EAN 8594073179104
Vegánsky nie
Hlavná kategória Srvátkové koncentráty
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Metóda spracovania proteínu koncentrát
Zdroj proteínov srvátka
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Zmes zmes
HS kód 21061080: -- Ostatné
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Vyrobené v EU
Výška 20.00 cm
Šírka 20.00 cm
Dĺžka 31.00 cm
Brutto váha 2.64 kg
Počet kusov v balení 2 ks
Počet kusov na palete 1 ks
Netto váha 2.25 kg
Distribútor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia
Ostatné kategórie Proteíny
Srvátkové whey proteíny

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov 100% Whey - Nutrend
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:100% Whey - Nutrend
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

84 %
84 %
Priemer z 85 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

93 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Tak tento proteín u mňa momentálne zastáva prvé miesto spolu s just whey. Obe proteíny sú skvelé. Po tréningu si dávam 1-2 odmerky do 350ml vody. Má lahodnú chuť a s mliekom chutí ako milkshake. Odporúčam príchuť vanilka, čokoláda kakao. Tento proteín striedam spolu s proteínom just whey aj v netréningový deň. 30-50g si pridám do rannej ovsenej kaše, ktorú si pripravujem. Chuťovo je naozaj top proteín, žiadne penenie a príjemná vôňa. Tieto veci by som chcel veľmi vyzdvihnúť, nakoľko tým si ma tento proteín získal. Určite ho vyskúšajte ! :)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40 %
Rozpustnost dosť slabá ,lepí sa do sejkra Chuť som mal coko- visna zase to nebolo boh vie čo dosť umelá s vodou Zloženie akurát je v pohode,cena nie.je zlá,ale sú aj lepšie za tu cenu

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Neobsahuje lepok ?
Neobsahuje lepok ?
Dobrý deň, chcem si len overiť či daný produkt neobsahuje lepok / gluten /. Ďakujem za informáciu.
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Neobsahuje lepok ?
Odpoveď:
Dobrý deň, produkt neobsahuje lepok.

Viktória, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
2. Otázka:
Aký je obsah sacharidov?
Aký je obsah sacharidov?
Aký je obsah sacharidov?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Aký je obsah sacharidov?
Odpoveď:
Dobrý deň, na jednu dávku je to 1,5 g sacharidov.

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?