Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
100 %

G-BCAA je kombinácia aminokyseliny Glutamín a rozvetvených aminokyselín BCAA, ktorá podporuje regeneráciu a ochraňuje svalové tkanivo pred antikatabolickým efektom. Okrem toho vytvára aj anabolický stav, znižuje rozpad svalov a podporuje produkciu rastového hormónu. G-BCAA formula obsahuje glutamín, leucín, izoleucín a valín v pomere 1:1:1:1.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 24,95 €

G-BCAA: kombinácia aminokyseliny Glutamín a BCAA na podporu regenerácie, ochrany svalovej hmoty a produkcie rastového hormónu

G-BCAA je kombinácia aminokyseliny Glutamín a rozvetvených aminokyselín BCAA, ktoré sú esenciálne - náš organizmus ich nedokáže vytvárať. V dôsledku stresu (napr. po tréningu, alebo v dôsledku nedostatku živín) sú tieto aminokyseliny spotrebované vo svaloch ako prvé. Leucín je jedna z najdôležitejších aminokyselín, lebo priamo povzbudzuje syntézu konštrukcie svalového proteínu - vysoká úroveň leucínu v tele je signál pre anabolický stav. Leucín podporuje regeneráciu a ochraňuje svalové tkanivo pred antikatabolickým efektom.

 

G-BCAA scitec glutamín BCAA

 

Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive, pre rast svalov je na ňu kladená najvyššia potreba. Trvalé podávanie glutamínu jednak vytvára antikatabolický stav a na druhej strane podporuje produkciu rastového hormónu už od podávania jednej dávky. V určitom období - po tréningu - organizmus zásobíme zodpovedajúcim množstvom glutamínu s účinkom na rast svalových buniek, takže naše svalstvo nie je odkázané spotrebovať svoj vlastný glutamín. Glutamín sa môže stať v určitých podmienkach podmienečne esenciálnym - počas období stresu ako napríklad počas chorôb a ťažkého tréningu, potrebujú svaly a imunitný systém toľko glutamínu, že telo samotné nedokáže túto potrebu vykryť a je potrebné glutamín doplniť. Kontinuálna suplementácia glutamínom znižuje rozpad svalov a má pozitívny vplyv na hladinu rastového hormónu. G-BCAA formula obsahuje glutamín, leucín, izoleucín a valín v pomere 1:1:1:1.

 

G-BCAA a jeho výhody

  • rozvetvené aminokyseliny BCAA
  • je obohatený o glutamín
  • kombinácia aminokyselín v pomere 1:1:1:1
  • podporuje rast a regeneráciu svalov
  • udržuje anabolický stav
  • podporuje produkciu rastového hormónu


Zloženie

L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, hovädzia želatína, farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, indigotín; povlaková látka: sellak.

 

Dávkovanie

Užite 3 kapsule denne pred/po tréningu, pred spaním alebo medzi jedlami.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)% ODD*
L-Glutamín900 mg**
L-Leucín900 mg**
L-Izoleucín900 mg**
L-Valín900 mg**
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Recenzie od zákazníkov

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
EAN
5999100001404
Výška
17.00 cm
Šírka
12.00 cm
Dĺžka
12.00 cm
Brutto váha
0.46 kg
Kapsule
250 kaps.
HS kód
21069098
Bez plastového obalu
nie
Forma
kapsulovaný
Bez umelých sladidiel
áno
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
nie
Vegetariánsky
nie
Vegánsky
nie
Zmes
zmes
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď