G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition

G-BCAA je kombinácia aminokyseliny Glutamín a rozvetvených aminokyselín BCAA, ktorá podporuje regeneráciu a ochraňuje svalové tkanivo pred antikatabolickým efektom. Okrem toho vytvára aj anabolický stav, znižuje rozpad svalov a podporuje produkciu rastového hormónu. G-BCAA formula obsahuje glutamín, leucín, izoleucín a valín v pomere 1:1:1:1.

Nie je na sklade
 

G-BCAA: kombinácia aminokyseliny Glutamín a BCAA na podporu regenerácie, ochrany svalovej hmoty a produkcie rastového hormónu

G-BCAA je kombinácia aminokyseliny Glutamín a rozvetvených aminokyselín BCAA, ktoré sú esenciálne - náš organizmus ich nedokáže vytvárať. V dôsledku stresu (napr. po tréningu, alebo v dôsledku nedostatku živín) sú tieto aminokyseliny spotrebované vo svaloch ako prvé. Leucín je jedna z najdôležitejších aminokyselín, lebo priamo povzbudzuje syntézu konštrukcie svalového proteínu - vysoká úroveň leucínu v tele je signál pre anabolický stav. Leucín podporuje regeneráciu a ochraňuje svalové tkanivo pred antikatabolickým efektom.

 

G-BCAA scitec glutamín BCAA

 

Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive, pre rast svalov je na ňu kladená najvyššia potreba. Trvalé podávanie glutamínu jednak vytvára antikatabolický stav a na druhej strane podporuje produkciu rastového hormónu už od podávania jednej dávky. V určitom období - po tréningu - organizmus zásobíme zodpovedajúcim množstvom glutamínu s účinkom na rast svalových buniek, takže naše svalstvo nie je odkázané spotrebovať svoj vlastný glutamín. Glutamín sa môže stať v určitých podmienkach podmienečne esenciálnym - počas období stresu ako napríklad počas chorôb a ťažkého tréningu, potrebujú svaly a imunitný systém toľko glutamínu, že telo samotné nedokáže túto potrebu vykryť a je potrebné glutamín doplniť. Kontinuálna suplementácia glutamínom znižuje rozpad svalov a má pozitívny vplyv na hladinu rastového hormónu. G-BCAA formula obsahuje glutamín, leucín, izoleucín a valín v pomere 1:1:1:1.

 

G-BCAA a jeho výhody

  • rozvetvené aminokyseliny BCAA
  • je obohatený o glutamín
  • kombinácia aminokyselín v pomere 1:1:1:1
  • podporuje rast a regeneráciu svalov
  • udržuje anabolický stav
  • podporuje produkciu rastového hormónu


Zloženie

L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, hovädzia želatína, farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, indigotín; povlaková látka: sellak.

 

Dávkovanie

Užite 3 kapsule denne pred/po tréningu, pred spaním alebo medzi jedlami.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)% ODD*
L-Glutamín 900 mg **
L-Leucín 900 mg **
L-Izoleucín 900 mg **
L-Valín 900 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Recenzie od zákazníkov

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 31,15 €
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A