G-BCAA 250 caps - Scitec Nutrition

G-BCAA od Scitec Nutrition sú komplexná formula, ktorá vo svojom zložení obsahuje Glutamín + BCAA, ktoré sú základnými aminokyselinami pre tvorbu svalstva.

31,13 €

20,46

Nie je na sklade

 

Glutamín + BCAA aminokyseliny pre tvorbu svalstva

Rozvetvené aminokyseliny (BCAA), sú esenciálne z dvoch dôvodov, v prísnom ponímaní preto, lebo ich náš organizmus nedokáže vytvárať. V druhom rade preto, lebo v dôsledku stresu (napr. po tréningu, alebo v dôsledku nedostatku živín) sú tieto aminokyseliny spotrebované vo svaloch ako prvé. Leucín priamo posilňuje bielkovinovú syntézu svalov!

Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina v ľudskom tele. Jeho dôležitosť dokazuje aj to, že 60% voľných aminokyselín vo svaloch je tvorených z glutamínu. Pri rôznych stresových situáciách, ako sú napríklad obdobie pred a po tréningu, je glutamínová potreba zvýšená v takej miere, že množstvo vytvorené v organizme už nestačí na pokrytie tejto potreby. Kvôli týmto podmienkam sa stáva glutamín esenciálnou aminokyselinou. Okrem svalových tkanív aj tráviaci a imunitný systém potrebuje veľké množstvo glutamínu. Očakávané prednosti glutamínu sú podpora vzniku rastového hormónu, oddialenie únavy, zvýšenie objemu buniek, posilnenie imunitného a tráviaceho systému a zlepšenie glykogénovej syntézy, ako aj zdravia čriev a pečene. Pomáha udržiavať optimálnu hladinu glutamínu a maximalizovať objem svalových buniek.

Po každom tréningu dôjde k rastu objemu aj sily! G-BCAA je súčasne anabolický (posilňuje bielkovinovú syntézu a uvoľnenie anabolických hormónov), ako aj antikatabolický (zabraňuje rozkladu svalstva a zabezpečí energiu pre bunky).

 

Dávkovanie aminokyselín

Užite 3 kapsule 1-4 krát denne. Najlepšie časy na užitie: pred / po tréningu, pred spaním.

Veľkosť 1 dávky: 3 kapsule
Počet dávok v balení: 83 dávok

 

Zloženie aminokyselín

Každá dávka (3 kapsule) obsahuje:
L-glutamine 900 mg
L-leucine 900 mg
L-izoleucine 900 mg
L-valine 900 mg

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: G-BCAA 250 caps - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte G-BCAA 250 caps - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code