Recenzie - Yum Yum Whey - BeastPink | GymBeam.sk Skip to main content

Yum Yum Whey je unikátny srvátkový proteín vyrobený na mieru všetkým aktívnym ženám. V zložení nájdete starostlivo vybrané vitamíny, minerálne látky, l-karnitín alebo prebiotickú vlákninu inulín. Každá odmerka obsahuje aspoň 20 g bielkovín a minimum cukru.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Yum Yum Whey - BeastPink

4.6
Priemer z 1939 hodnotení
(1573 hodnotení)
(152 hodnotení)
(72 hodnotení)
(41 hodnotení)
(96 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na tento proteínový prášok pre ženy na báze srvátky sú mimoriadne pozitívne. Zákazníčky opakovane chvália skvelú chuť s „dezertným“ charakterom, plynulé miešanie s vodou alebo mliekom bez hrudiek a zároveň ľahký, nenafukujúci pocit. Mnohí tiež uvádzajú dobrú sýtosť a jednoduché každodenné používanie, pričom si ho často vychutnávajú aj nad rámec po tréningu.

  • Skvelá dezertná chuť
    |
  • Mieša sa hladko, bez hrudiek
    |
  • Ľahký, bez nafukovania
    |
  • Dobrá sýtosť
    |
  • Jednoduché používanie každý deň
    |
  • Príjemná textúra

Vygenerované pomocou AI z 1939 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Anna

Overený nákup
Vynikajúce!! Nízky obsah kalórií a lahodná chuť sú hlavnym dôvodom prečo si ho znova objednám. Miešam ho s nízkotučným mliekom a cereáliami každé ráno. Práve takto ho odporúčam..protein si nemusíte
Najprínosnejšia kritická recenzia

Берна

Overený nákup
Proteín je fajn, chutí dobre, nenafúkol ma. Ingrediencie sú fajn, ale myslím, že by bolo lepšie, keby bola sladená len stéviou a nie sukralózou. Bohužiaľ, proteín mi spôsobil opuchy na chrbte a tvári
Podľa príchute

Recenzie slovenské (432)
Overené nákupy (1515)
Pozitívne (1795)
Negatívne (142)
Recenzie v ostatných krajinách (1507)
  • Viktorie

    Overený nákup

    14. 2. 2024

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Hoci to hovorím nerada, je to hnus... Do ochutených kaší na doplnenie proteínu dobrý, neprehluší chuť kaše, pretože nie je tak výrazný, aj keď robí hrudky. Na pitie ale veľká bieda, zle sa rozpúšťa, pri pití má múčnú konzistenciu. V porovnaní s rovnakou príchuťou Just Whey – GymBeam je to tragédia, ten sa rozpúšťa aj chutí skvele, má len o niečo menej „ženských“ vitamínov, inak je rovnaký.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Zuzi

    Neoverený nákup

    12. 2. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Naozaj hnusný protein, už pri druhom glgu ma striasa, nedá sa piť, zatiaľ najhnusnejši čo som mala
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Simissta

    Neoverený nákup

    11. 2. 2024

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Fakt super proteín, objednávam zase. Príchuť vanilková zmrzlina
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Katarína

    Neoverený nákup

    9. 2. 2024

    Príchuť: biela čokoláda kokos
    Každý proteín bol pre mňa doteraz veľký boj až kým som nevyskúšala tento..príchuť biela čokoláda/kokos je za mňa veľká mňamka..pripomína mi Raffaello Rozpustnosť je fajn, ja môžem len odporučiť :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nat123

    Neoverený nákup

    9. 2. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Vyskúšala som čokoláda a lieskový oriešok je to humus nechápem ako to niekomu muža chutiť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jana

    Neoverený nákup

    7. 2. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok, vanilková zmrzlina
    Máme doma čokoláda a lieskový oriešok a vanilková zmrzlina. Chutove nič moc. Sú cítiť umelotinou. Taká lacná nekvalitná chuť. Oplatí sa priplatiť si za lepší ako tento. Kúpa ľutujem. Neodporúčam.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Monika

    Overený nákup

    4. 2. 2024

    Príchuť: biela čokoláda kokos
    je chutny
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Joy

    Neoverený nákup

    4. 2. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok, biela čokoláda kokos
    Je to vynikajúce, ľahko sa topí a moje proteínové palacinky nikdy nechutili lepšie. Ja osobne som s týmto produktom spokojná, pomáha mi schudnúť a po raňajkách sa s ním cítim na väčšinu dňa dosť sýta.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Anja

    Overený nákup

    2. 2. 2024

    Príchuť: biela čokoláda kokos
    Nerozteká sa, ostanú hrudky a po chvíli je chuť kyslá. Suma sumárum, jeden z najhorších srvátkových proteínov!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Maria

    Neoverený nákup

    28. 1. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Dostal som príchuť Hazelnut chocolate, ktorá síce vyzerá ako lieskový oriešok, ale vôbec nie čokoládová, teda nerád ju pijem, napriek tomu všetkému sa dobre a ľahko rozpúšťa, no chuť nie je vôbec dobrá.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili