Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: Goldfield

Turbo Mega Maca XL je prírodná náhrada steroidov obsahujúca extrakt z macy peruánskej, turbo booster komplex a tiež starostlivo vybrané vitamíny a minerálne látky. Je tak vhodný predovšetkým pre všetkých silových športovcov, ktorí usilujú o lepšie výkony, svalový rast a zvýšenie hladiny testosterónu aj libida.

Špeciálna cena 40,65 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Turbo Mega Maca XL - prírodná náhrada steroidov určená všetkým, ktorí túžia po raste svalov, lepších výkonoch a zvýšení testosterónu

Turbo Mega Maca XL je komplexná náhrada steroidov, ktorá je populárna predovšetkým medzi silovo cvičiacimi športovcami. Nedajú na ňu dopustiť tí, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu, rast svalovej hmoty a zlepšenie výkonov. V zložení nájdete starostlivo vybrané látky, z nich každá má svoju funkciu. Najväčší podiel zaberá extrakt z macy. Tento peruánsky poklad sa radí medzi adaptogény. Jedná sa o látky, ktoré sú vo všeobeobecnosti používané na zvyšovanie odolnosti organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom.

V zložení však nechýba ani zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii. Navyše má vplyv na optimálne fungovanie imunity a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalšou obsiahnutou minerálnou látkou je potom selén, ktorý prispieva ku správnej spermatogenéze. Má však vplyv aj na optimálne fungovanie štítnej žľazy.

Turbo Mega Maca XL obsahuje mimo iné tiež 3 vitamíny skupiny B. Z nich napríklad vitamín B1 (tiamín) má vplyv na správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie. Rovnako tak má vplyv aj na fungovanie nervového systému, psychiky a srdca. Vitamín B2 (riboflavín) a B6 zase prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Ďalšiu časť tvorí turbo booster komplex. Ten obsahuje napríklad astaxanthin, ktorý sa radí medzi účinné antioxidanty. Aby ste z celého doplnku vyťažili maximum, nechýba v zložení ani piperín. Jedná sa o extrakt z čierneho korenia, ktorý sa pridáva za účelom zvýšenia vstrebateľnosti jednotlivých zložiek. Turbo Mega Maca XL je v praktickej kapsulovej forme, vďaka čomu sa jednoducho užíva. Túto náhradu steroidov si zamilujú predovšetkým ľudia, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu, svalového rastu, zlepšenie výkonov a maximalizáciu svojho tréningového potenciálu.

Turbo Mega Maca XL a jeho výhody

• prírodná náhrada steroidov
  • tvorí ho maca peruánska, zinok a ďalšie vybrané látky
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • má vplyv na plodnosť a reprodukčnú funkciu
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • má vplyv na správne fungovanie imunity
  • je dobre vstrebateľný
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre tých, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu, zlepšenie výkonov a maximalizáciu svojho tréningového potenciálu

Maca extrakt z Peru, kapsule z hovädzej želatíny, komplex mikroživín (komplex účinných látok z Ascophyllum nodosum, oxid kremičitý, stabilizátor (kyselina alginová)), citrát zinočnatý, turbo booster (komplex kyseliny alginovej s fosforom, astaxanthin, piperín a kapsaicín), tiamín mononitrát (vit. B1), riboflavín (vit. B2), pyridoxin hydrochlorid (vit. B6), seleničitan sodný.

Užívajte denne 2 kapsule a zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kapsule)
Maca-Extrakt 1340 mg
Komplex mikroživín 70 mg
Turbo booster 44 mg
Zinok 30 mg
Selén 140 μg
Tiamín (Vitamín B1) 20 mg
Riboflavín (Vitamín B2) 20 mg
Vitamín B6 20 mg

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

Prezeráte si:Turbo Mega Maca XL - Goldfield