GymBeam Proteíny ostatné

Proteíny ostatné od výrobcu GymBeam je kategória produktov, ktorá obsahuje rôzne druhy proteínov. Tie tvoria nevyhnutnú súčasť zdravej výživy pre všetkých ľudí. Z ich dostatočného príjmu môže ťažiť každý milovník fitness, ktorý chce dosahovať svoje ciele. Patria sem menej rozšírené produkty, ako napríklad cvrčkový proteín. Sú bohaté na aminokyseliny a prispôsobené rozličným potrebám každého z nás. V tejto kategórii si vyberie každý, komu nevyhovujú tradičné zdroje proteínov, ako sú najrozšírenejšie srvátkové, rastlinné alebo hovädzie.

 

 Zobraziť viac

Proteíny navyše obsahujú vitamíny, minerály a ďalšie prospešné zložky. Vyskytujú sa v strave a môžeme ich nájsť napríklad vo vajíčkach, mäse, strukovinách či obilninách. V našom tele fungujú ako hlavná stavebná jednotka pre svaly, ale aj pre niektoré bunky imunitného systému. Pomáhajú im rásť, udržiavať sa a tiež majú pozitívny vplyv na zdravie kostí. Proteíny môžete zmiešať s vodou, mliekom alebo si z nich pripraviť napríklad chutný nápoj v podobe horúcej čokolády.

                                    
Ak sa chcete o proteínoch dozvedieť viac, prečítajte si náš článok Proteíny a ako sa v nich vyznať. V prípade, že vás zaujíma konkrétny príjem, určite nevynechajte článok Kedy a koľko proteínu prijať pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (1)
Príchuť
 1. čokoláda (1)
 2. bez príchute (1)
 3. vanilka (1)
Balenie (g)
 1. 1000 g (1)
Forma
 1. práškový (1)
Zmes
 1. číry (1)
Metóda spracovania proteínu
 1. rôzne spracovanie (1)
Zdroj proteínov
 1. vajíčka (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Egg Albumin - GymBeam
  Egg Albumin - GymBeam
  80%
  80 % (92)
  34,95 €

1 Položka