Proteínová kaša so sladidlami je tvorená z veľkej časti ovsenými vločkami a srvátkovým koncentrátom. Vďaka tomu sa môže v závislosti od príchute pýšiť až 24 g bielkovín v jednej dávke. Je zdrojom vlákniny a má nízky obsah cukru, čo z nej robí ideálnu zdravú raňajku či desiatu.
Proteínová kaša 1000 g - GymBeam
4.4Skúsenosti zákazníkov:
Recenzie na proteínovú kašu sú prevažne veľmi pozitívne. Mnohí zákazníci vyzdvihujú chutné príchute, silnú sýtosť a rýchlu, jednoduchú prípravu s vodou alebo mliekom, pričom často uvádzajú, že sa pri pretrepaní alebo po krátkom odstátí netvoria hrudky. Hodí sa do dennej raňajkovej rutiny, vrátane použitia na cestách. Najčastejšou nevýhodou je rozdielna chuť medzi jednotlivými príchuťami a občasná nechuť k textúre alebo sladkosti.
- Skvelá chuť|
- Veľmi sýtiaca|
- Rýchla príprava|
- Dobre sa mieša|
- Funguje s mliekom|
- Jednoduché každodenné raňajky
Vygenerované pomocou AI z 622 zákazníckych recenzií.
Brigitta
Anghel
Janka
Overený nákup19. 2. 2018
Najlepšia kaša akú som kedy mala. Konečne mala aj dobrú chuť a nie len taká umelina.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Lukáš
Neoverený nákup15. 2. 2018
Musim povedat ze konecne som nasiel fajnu ovsenu kasu ....vyborna.chut konzistencia ziadne hrudky proste super ...prichut cokolada vybornaBola táto recenzia pre Vás užitočná?
Proteínová kaša 1000 g - GymBeam
4.4Skúsenosti zákazníkov:
Recenzie na proteínovú kašu sú prevažne veľmi pozitívne. Mnohí zákazníci vyzdvihujú chutné príchute, silnú sýtosť a rýchlu, jednoduchú prípravu s vodou alebo mliekom, pričom často uvádzajú, že sa pri pretrepaní alebo po krátkom odstátí netvoria hrudky. Hodí sa do dennej raňajkovej rutiny, vrátane použitia na cestách. Najčastejšou nevýhodou je rozdielna chuť medzi jednotlivými príchuťami a občasná nechuť k textúre alebo sladkosti.
- Skvelá chuť|
- Veľmi sýtiaca|
- Rýchla príprava|
- Dobre sa mieša|
- Funguje s mliekom|
- Jednoduché každodenné raňajky
Vygenerované pomocou AI z 622 zákazníckych recenzií.
Brigitta
Anghel
Janka
Overený nákup19. 2. 2018
Najlepšia kaša akú som kedy mala. Konečne mala aj dobrú chuť a nie len taká umelina.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Lukáš
Neoverený nákup15. 2. 2018
Musim povedat ze konecne som nasiel fajnu ovsenu kasu ....vyborna.chut konzistencia ziadne hrudky proste super ...prichut cokolada vybornaBola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zákazníci si tiež dokúpili







