Maximum Krea-Genic - Weider

Maximum Krea-Genic je kreatínový doplnok v kapsulovej forme, ktorý obsahuje 750 mg Kre Genic v každej jednej kapsule. Táto nová generácia kreatínu má vylepšený transportný systém, potláča tvorbu kyseliny mliečnej a nezavodňuje. Zaisťuje maximálne svalové prírastky, nárast sily a zlepšenie potréningovej regenerácie. 100% čistý prípravok bez akýchkoľvek neúčinných súčastí.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

Maximum Krea-Genic: inovatívny kreatínový doplnok v kapsulovej forme

Maximum Krea-Genic je kreatínový doplnok v kapsulovej forme, ktorý obsah 750 mg Kre Genic v každej jednej kapsule. Krea-Genic (Smart Food Nutrition – German Molecular Technology) je celkom nová generácia kreatínu s vylepšeným transportným systémom. Je to dvakrát zaistená kreatínová formula – to znamená, že maximalizuje stabilitu v žalúdku aj v krvi, je patentovaná a posúva schopnosť vstrebávania sa kreatínu na novú úroveň. Toto zaisťuje efektivitu, ktorá vo výslednej forme zaisťuje maximálne svalové prírastky, nárast sily a zlepšenie potréningovej regenerácie.

 

maximum krea-genic


Výrobok funguje na forme maximálnej stability kreatínu v každom organizme. Jedinečný je pritom nie iba 100 percentný stabilný kreatín, ktorý svalová bunka prijíma, ale aj fakt, že Krea-Genic je schopný vháňať kreatín do buniek veľmi vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu je omnoho vyššia tvorba ATP (adenosintrifosfát), čo je nukleotid zodpovedný za prácu svalov.

 

Maximum Krea-Genic a jeho výhody

  • podporuje rast svalov
  • intenzívne tréningy: sila, dynamika, vytrvalosť
  • transportný systém PTK otvorí svalové bunky pre lepšie zásobovanie kyslíkom a živinami
  • skracuje dobu regenerácie
 maximum krea-genic
 

Zloženie

100 % Krea-Genic, želatína, regulátory kyslosti: uhličitan sodný, draselný, vápenatý, protispékavé látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, antioxidant: kyselina askorbová, farbivá E 110, E 127, E 172.

 

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsule denne, a to 30 minút pred tréningu. Nezabudnite zapiť veľkým množstvom vody.  Odporúčame užívať 6 týždňov, potom je nutné zaradiť 2 – 4 týždne pauzu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Energetická hodnota7,1 kJ / 1,7 kcal
Bielkoviny0,4 g
Sacharidy<0,1 g
Tuky<0,1 g
100% Krea-Genic3 g

 

Upozornenie

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Maximum Krea-Genic - Weider

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Maximum Krea-Genic - Weider

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení