Recenzie - Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Just Whey je viaczložkový srvátkový proteín vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv (Grass-Fed Protein), obohatený o vybrané vitamíny, minerálne látky a tráviace enzýmy. Obsahuje funkčnú kombináciu srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. V závislosti od príchute sa môže pochváliť až 76 % podielom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty aj normálnemu stavu kostí.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam

4.7
Priemer z 6346 hodnotení
(5282 hodnotení)
(583 hodnotení)
(172 hodnotení)
(87 hodnotení)
(190 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Mnohé recenzie chvália Just Whey za skvelú chuť, ktorá nie je príliš sladká (najmä čokoládový mliečny koktail, vanilka a slaný karamel), vynikajúcu miešateľnosť bez hrudiek a hladkú, krémovú textúru vo vode alebo v mlieku. Mnohí používatelia uvádzajú dobré trávenie, pocit ľahkosti s menším nadúvaním a viditeľné výsledky v priebehu týždňov. Menšia časť spomína občasné zmeny chuti alebo problémy s miešateľnosťou a niektoré obavy týkajúce sa transparentnosti sladidiel (stévia plus sukralóza) a preferencií v oblasti ingrediencií.

  • Vynikajúca miešateľnosť
    |
  • Skvelá, nie príliš sladká chuť
    |
  • Hladká, krémová textúra
    |
  • Dobré trávenie
    |
  • Viditeľné výsledky pri tréningu
    |
  • Mnoho možností príchutí

Vygenerované pomocou AI z 6346 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

MJ

Overený nákup
Proteín Just Whey je chuťovo úplne lahodný, výborne sa shakuje a nehrudkuje a dokonca už sú po zhruba mesiaci užívania poznať aj výsledky. Úplná spokojnosť.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Iulian

Overený nákup
Vyskúšala som príchute čokoláda (lacná chuť kakaa), slaný karamel (takmer bez chuti) a kde som najviac očakávala od bielej čokolády s kokosom. Hnus, nemozem vypit ani shake...chuti to zle. už
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1049)
Overené nákupy (5581)
Pozitívne (6021)
Negatívne (309)
Recenzie v ostatných krajinách (5297)
  • Livrat doar jumatate coletul

    Neoverený nákup

    21. 2. 2019

    Hľadaj inú spoločnosť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lejla

    Neoverený nákup

    15. 2. 2019

    Príchuť: čokoládový milkshake
    Najlepší Just Whey, ktorý som vyskúšal. 4 príchute a praktické kilové balenie na viac ako mesiac pôžitku. Mliečna čokoláda má decentnú, takmer neutrálnu chuť. Aminokyseliny pre rast svalovej hmoty a regeneráciu pri redukcii hmotnosti. Veľmi spokojný.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • MJ

    Overený nákup

    10. 2. 2019

    Príchuť: biela čokoláda kokos, vanilková zmrzlina, čokoládový milkshake
    Proteín Just Whey je chuťovo úplne lahodný, výborne sa shakuje a nehrudkuje a dokonca už sú po zhruba mesiaci užívania poznať aj výsledky. Úplná spokojnosť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Vekon

    Overený nákup

    31. 1. 2019

    Príchuť: vanilková zmrzlina, čokoládový milkshake
    Najlepší proteín čo môže byť chuť výborná
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Terka

    Overený nákup

    28. 1. 2019

    Príchuť: vanilková zmrzlina, biela čokoláda kokos
    Vyskúšala som dve príchute a boli skvelé určite vyskúšam aj zvyšné a odporúčam všetkým ????
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • K

    Overený nákup

    28. 1. 2019

    Príchuť: čokoládový milkshake
    Snáď prvý proteín ktorý je skutočne chutný. Rozhodne odporúčam!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Даниел

    Neoverený nákup

    28. 1. 2019

    Fakt dobry protein, ale vcera to bolo 29 BGN a dnes 39 BGN, takze ked chce kazdy rychlo zbohatnut tak sa to nerobi, keby si si dal 30 a nie 40 ja osobne si to uz nekupim lebo cena hra rolu a je to stále 1 kg
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Instafit Daddy

    Overený nákup

    14. 1. 2019

    Kedy bude opäť dostupný?
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lusinda

    Neoverený nákup

    12. 1. 2019

    Mám príchuť čokoláda a do ovsenej kaše je priam boží. Je chutný a určite musím skúsiť o iné príchute.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Barbie_mil

    Overený nákup

    11. 1. 2019

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Moja prvotina je vanilkový. Čo sa týka chuti, nemôžem nič vytknúť, dávam si ho čistý, do vločiek, do lievancov a cez Vianoce aj do pečenia. Jediné čo mi trochu prekáža je, že je trochu riedky. Inak odporúčam
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili