BeastPink Joga a pilates

Joga a pilates od výrobcu BeastPink je kategória, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete pre tieto meditačné a celotelové tréningy. Zažite aj vy ich transformačnú silu s pomocou našich produktov a vydajte sa na cestu za zdravým telom a mysľou. Nezáleží na tom, či ste skúsený jogín alebo ešte len práve začínate. V našej ponuke nájdete pomôcky pre všetkých, od začiatočníkov až po pokročilých športovcov. Vydajte sa na cestu k väčšej sile, flexibilite a vnútornému pokoju

 Zobraziť viac

Čo v tejto kategórii nájdete?

 • Podložky na cvičenie sú jednou z najdôležitejších súčastí vašich joga či pilates lekcií. Objavte širokú škálu podložiek vyrobených z kvalitných materiálov, ktoré vám poskytnú ten najlepší zážitok z cvičenia. Každá z nich je jedinečná a odráža špecifické potreby. Nájdete tu jogmatky vyrobené z ekologických materiálov, s protišmykovým povrchom či skladacie podložky, ale aj kreatívne a farebné podložky na jogu s rôznymi vzormi. Rôzne tvary a prevedenia zabezpečia, že si bez problémov budete vedieť vybrať tú správnu pre vás.
 • Masážne penové valce vám pomôžu pri strečingu a uvoľnení svalstva. Môžete nimi zvýšiť váš rozsah pohybu a dosiahnuť tak lepšiu flexibilitu, čo vám pomôže aj pri niektorých ásanach. S pomocou masážnych valcov si môžete premasírovať svaly chrbta a uvoľniť svalové zhluky (trigger points). Vďaka tomu dosiahnete úľavu pri stuhnutosti svalov.
 • Posilňovacie gumy a expandery využijete pri tréningu celého tela. Pomocou nich budete môcť budovať silu, no pomôžu vám aj pri strečingu. V ponuke nájdete gumy a expandery s rôznymi odpormi, a tak si budete vedieť vybrať vzhľadom na vaše schopnosti. Nájdete tu dlhšie posilňovacie gumy, expandery či odporové gumy s uzavretým obvodom. Môžete ich využiť na posilňovanie celého tela, v rámci rozcvičky, ale aj na rehabilitačné cvičenia. Často sa využívajú aj na pilates, kedy pomáhajú nielen spevňovať telo, ale aj zlepšiť flexibilitu. 
 • Kocky na jogu sú skvelými pomocníkmi pri dosahovaní jogových pozícií. Vďaka nim budete vedieť udržať aj náročnejšie ásany, a to bez toho, aby ste prišli o správnu techniku. Môžu vám pomôcť napríklad v pozíciách, pri ktorých nedočiahnete rukami na zem. Kocky sú vhodné najmä pre začiatočníkov, ktorí chcú postupne zlepšovať svoju fllexibilitu, no využívajú ich aj skúsení jogíni, napríklad pri náročnejších pozíciách. Kocky na jogu však môžete využiť aj pri strečingu, silovom cvičení, ale aj ako podporu pod zadok pri meditácii.
 • Balančné podložky sa skvele hodia na tréning stability a rovnováhy. S ich využitím však budete môcť budovať aj celkovú silu. Sú tiež skvelé na posilnenie stredu tela (core). Dajú sa využiť na precvičovanie rôznych svalových partií, čo z nich robí univerzálneho pomocníka pri cvičení.
 • Podložky na uvoľnenie chrbta a masáž vám pomôžu uľaviť od napätia a uvoľniť stuhnuté svalstvo. Skvele sa hodia na pretiahnutie celej chrbtice, čo oceníte najmä ak trávite celé dni sedením či státím. 
 • Ďalšie príslušenstvo, ako sú tašky na podložku či popruhy na podložku, ale aj protišmykové ponožky a rukavice vám pomôžu spríjemniť vaše hodiny jogy či pilatesu. Vďaka taškám a popruhom si budete môcť jednoducho a bez problémov vziať svoju podložku kamkoľvek so sebou a protišmykové rukavice či ponožky vám zabezpečia lepšiu stabilitu počas cvičenia. 

V našej ponuke ale nechýbajú ani ďalšie praktické pomôcky, ako je napríklad akupresúrna podložka, kruh na pilates či šmykové podložky.  

 Zobraziť menej

4 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (22)
 2. GAIAM (11)
 3. BeastPink (4)
 4. Spokey (2)
 5. STRIX (1)
Farba
 1. ružová (2)
 2. čierna (1)
 3. mint (1)
Materiál
 1. 75%cotton,23%polyester,2%elastane (2)
Veľkosť
 1. S (2)
 2. M (2)
Právna kategória výrobku
Cena
Filtrovať podľa
 1. Ponožky Grip Yoga Socks Black - BeastPink
  Ponožky Grip Yoga Socks Black - BeastPink
  100%
  100 % (1)
  6,95 €
 2. Yoga Mat Mint - BeastPink
  Podložka Yoga Mat Mint - BeastPink
  96%
  96 % (22)
  18,95 €
 3. Ponožky Grip Yoga Socks Pink - BeastPink
 4. Podložka Yoga Mat Baby Pink - BeastPink
  Nie je na sklade
  Podložka Yoga Mat Baby Pink - BeastPink
  89%
  89 % (21)

4 Položiek