GymBeam Gainery

Gainery od výrobcu GymBeam sú kategória produktov športovej výživy s vysokým obsahom živín, hlavne sacharidov a bielkovín v rôznom pomere. Výsledná zmes je teda bohatá na energiu. Slúži tak k jej doplneniu alebo k zvýšeniu kalorického príjmu. Užívanie gaineru je vhodné hlavne pre ľudí, ktorí chcú pokryť energetické požiadavky fyzicky náročného životného štýlu, vrátane tréningu. Prípadne nabrať telesnú hmotnosť. Je však vhodné aj pre športovcov, ktorí chcú urýchliť regeneráciu a budovať svalovú hmotu.

 Zobraziť viac

Delenie a užívanie gainerov: 

 • Klasické gainery obsahujú typicky viac rýchlo vstrebateľných sacharidov a fungujú ako rýchlejší zdroj energie. Tieto gainery s vyšším obsahom sacharidov je vhodné užívať v nadväznosti na tréning. Teda pred ním, po ňom či medzi fázami na doplnenie energie. Po tréningu je možné klasický gainer užívať v kombinácii s proteínom alebo BCAA, a zvýšiť tak jeho podiel bielkovín a výsledný anabolický potenciál.
 • All-in-one zmesi typicky obsahujú menej sacharidov, viac bielkovín a sú obohatené aj o ďalšie starostlivo vybrané látky. Vďaka tomu ide o komplexnejší zdroj živín s vyváženým obsahom pomaly a rýchlo vstrebateľných bielkovín a sacharidov, určených pre efektívne doplnenie energie a optimálnu regeneráciu tréningom poškodených svalov. V zložení all-in-one zmesí tak môžete nájsť aj vitamíny, minerálne látky, tráviace enzýmy, kreatín či vybrané aminokyseliny. All-in-one zmesi sú zas naopak vhodné po tréningu či kedykoľvek počas dňa pre zvýšenie energetického príjmu. Prípadne ako náhrada 1 – 2 jedál v čase, kedy nestíhate. Okrem toho môžete all-in-one zmesi zmiešať s mliekom, čím dosiahnete zvýšenie podielu kvalitných živín aj energie.  

Aký gainer si teda vybrať? To záleží od vašich cieľov. Ak chcete rýchlo doplniť energiu, siahnite po klasickom gaineri. V prípade, že chcete optimálne zvýšiť celkový energetický príjem alebo občasne nahradiť jedlo v momente, kedy nestíhate, siahnite po all-in-one zmesi. Vyberte si z pestrej ponuky produktov a pocíťte kúzlo gainerov na vlastnej koži.  

 Zobraziť menej

4 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (4)
 2. Amix (2)
 3. Megabol (2)
 4. PVL (2)
 5. BSN (2)
 6. Reflex Nutrition (2)
 7. Optimum Nutrition (1)
 8. ActivLab (1)
 9. MuscleTech (1)
 10. Applied Nutrition (1)
 11. OstroVit (1)
 12. The Protein Works (1)
Príchuť
 1. čokoláda (3)
 2. jahoda (3)
 3. vanilka (3)
 4. bez príchute (1)
Balenie (g)
 1. 2500 g (4)
 2. 1000 g (2)
Farba
 1. shadow (3)
Forma
 1. práškový (4)
Zmes
 1. zmes (2)
 2. číry (2)
Metóda spracovania proteínu
 1. rôzne spracovanie (1)
Zdroj proteínov
 1. srvátka (1)
Právna kategória výrobku
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (2)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (3)
Bez laktózy (1)
BIO (4)
Bez GMO (4)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (4)
Bez aspartamu (4)
 1. Anabolic Whey - GymBeam
  Anabolic Whey - GymBeam
  93%
  93 % (411)
  Od 14,50 €
 2. True Gain - GymBeam
  True Gain - GymBeam
  76%
  76 % (60)
  19,95 €
 3. Maltodextrín - Gym Beam
  Maltodextrín - GymBeam
  92%
  92 % (36)
  Od 3,50 €
 4. FueGain - GymBeam
  Nie je na sklade
  FueGain - GymBeam
  88%
  88 % (53)

4 Položiek