Recenzie - Fľaša Nomad 1800 ml - STRIX | GymBeam.sk Skip to main content

Fľaša Nomad 1800 ml je určená všetkým nomádom, ktorí milujú dobrodružstvo, zdravý životný štýl a chcú mať svoj pitný režim na cestách vždy po ruke. Má objem 1800 ml a štýlový dizajn rodiny STRIX, vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Navyše obsahuje puzdro s možnosťou zavesenia fľaše na rameno. Vďaka tomu vás jej prenášanie nebude obmedzovať. Súčasťou balenia je tiež dvojica viečok - štandardné a viečko so zabudovaným nástavcom na pitie.

27,95 €
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať štvrtok 25. 6.
Popis
Detail produktu
Recenzie

Fľaša Nomad 1800 ml - STRIX

4.5
Priemer z 94 hodnotení
(71 hodnotení)
(9 hodnotení)
(10 hodnotení)
(1 hodnotenie)
(3 hodnotenia)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci si predovšetkým chvália túto izolovanú fľašu z nehrdzavejúcej ocele o objeme 1,8 l pre jej veľkú kapacitu, pevné spracovanie a vynikajúce udržiavanie teploty pre studené aj teplé nápoje. Neoprénové ochranné puzdro s možnosťami prenášania je tiež často vyzdvihované spolu s odolnosťou proti úniku, ak je správne uzavretá. Menší podiel zákazníkov uvádza výrazný počiatočný zápach z puzdra alebo viečok a občasné problémy so tesnením/únikom.

  • Vynikajúce udržiavanie teploty
    |
  • Veľká kapacita 1,8 l
    |
  • Pevná, kvalitná konštrukcia
    |
  • Uzávery odolné proti únikom
    |
  • Praktické puzdro na prenášanie
    |
  • Užitočný dvojdielny systém veka

Vygenerované pomocou AI z 94 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Lukáš

Overený nákup
Elegantná, nadčasová a odolná – taká je táto fľaša. Vďaka obalu sa len tak nepotlčie a nepoškriabe a dá sa tak vziať cez rameno napríklad na túru, alebo keď s ňou beháte celý deň do práce, gymu a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Lukáš

Overený nákup
Jedná sa o dvojpláštovú fľašu z nerezu (čiže termoska), to by mohlo byť uvedené v popise a objednal by som si ju oveľa skôr! Dve viečka sú super, resp. používam len to s náustkom, len škoda, že na ňom
Recenzie slovenské (17)
Overené nákupy (67)
Pozitívne (90)
Negatívne (4)
Recenzie v ostatných krajinách (77)
  • Endre

    Neoverený nákup

    25. 1. 2023

    Neuveriteľne dobrá kvalita za pomer cena/výkon! Obzvlášť sa mi páči, že 1,8 l. :) Veľmi sa mi páči, že si ho môžem zavesiť na tašku na mnoho spôsobov na turistiku. Okrem toho nepoužívam ani obyčajný uzáver, pretože aj uzáver na pitie sa veľmi pekne zatvára a zatiaľ mi do tašky nevytiekol! :D Čo sa dá povedať ako negatívum je, že na tej mojej je trošku náročnejšie zavrieť hladkú (necucanú) čiapočku. No a to je všetko! Myslím si, že kto si jeden taký kúpi, zvládne ho! :D Ďakujem veľmi pekne!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jumbo

    Neoverený nákup

    11. 11. 2022

    Kúpil som ho asi pred 3 mesiacmi, spokojný s kvalitou, aj keď sa hovorí, že nevychladne nápoje, pracujem v horúcom prostredí, ak doň ráno dám studenú vodu, nikdy nedosiahla izbovú teplotu. Jediný problém bol s vrchnákom typu "slamka", ktorý má chuť+zápach vazelína/motorový olej, ktorého som sa nevedela zbaviť umývaním fľaše viacerými prípravkami (saponát na riad, univerzálny odmasťovač, kuchynská dezinfekcia) ale nič. S druhou zástrčkou nie je problém.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Catalin

    Overený nákup

    16. 9. 2022

    Odolná kvalitná oceľ, uzáver so slamkou mi dal hotový ingenos stupeň 10
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Pepa

    Overený nákup

    12. 9. 2022

    Skvelé na jednodňové výlety do hôr alebo iných miest. Prekvapivo udrží tekutinu vo vnútri dosť dlho chladnú vďaka neoprénovému obalu, ktorý má, a tento obal je zároveň vakom na prenášanie fľaše.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Kpista

    Neoverený nákup

    22. 8. 2022

    Vyzerá dobre, je pevná, ochranné puzdro ju chráni pred menším poškodením a lepšie drží teplotu, originálna čiapka je ideálna na turistiku a extra čiapka je ideálna na tréning. Za tú cenu to rozhodne stojí.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • WolfikCZE

    Overený nákup

    2. 8. 2022

    Fľaša je skvelá, odolná, dobre sa nosí v ruke. Materiál vyzerá kvalitne a odolne. Cením dvojicu viečok. Vďaka tejto fľaši budete dodržiavať svoj pitný režim oveľa ľahšie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Daria

    Neoverený nákup

    7. 6. 2022

    Chyba slamka inak fľaša super. Prečo propakujete fľašu zo slamkou keď tam nie je?
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alex

    Neoverený nákup

    5. 6. 2022

    Super, že je taká veľká a dá sa nosiť cez rameno. To, čo už nemôžem vystáť, je ten „smrad z novej fľaše“, ktorý kazí aj chuť pri pití vody. Vymývala som to sódou, octom, len horúcou vodou, už neviem, ako to mám vymyť, nič z toho nezaberá. Nejaké odporúčanie, ako tú fľašu vymyť?
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • JJ

    Overený nákup

    12. 5. 2022

    perfektná termoska s termo obalom a popruhom na nosenie...u mňa veľka spokojnosť, voda vydrží dlho teplá, vhodná kamkoľvek
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lukas

    Neoverený nákup

    28. 4. 2022

    Flaska kvalitná velmi sa mi páči len na vrchnak so slamkou nebola slamka
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili