Recenzie - ZERO SIRUP čokoláda - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

ZERO SIRUP čokoláda je sladký topping bez cukru a tuku, ktorý si zamilujete vďaka jeho chuti a jemnej konzistencii. Pretože je nízkokalorický, osladí a dochutí vaše jedlá bez zbytočných kalórií navyše. Skvele sa hodí na palacinky, kaše aj obľúbené dezerty.

4,95 €(15,47 €/ l)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať sobota 27. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

ZERO SIRUP čokoláda - GymBeam

4.1
Priemer z 2012 hodnotení
(1243 hodnotení)
(267 hodnotení)
(165 hodnotení)
(98 hodnotení)
(236 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci vo veľkej miere hodnotia tento čokoládový sirup bez kalórií pozitívne, pretože dodáva dezertom čokoládovú chuť bez výraznej presladkosti. Mnohí uvádzajú, že skvele funguje na palacinky, ovsenú kašu, jogurt, tvaroh a dokonca aj v mlieku alebo s ľadovou zmrzlinou a ovocím. Niekoľkí tiež poznamenávajú, že má redšiu, tekutejšiu konzistenciu, ktorá sa ľahko naleje alebo pokvapká.

  • Kvalitná čokoládová chuť
    |
  • Funguje na dezerty
    |
  • Príjemné zvýšenie sladkosti s nízkym obsahom kalórií
    |
  • Chutné s jogurtom
    |
  • Ľahko sa poleje
    |
  • Dobré na pečenie

Vygenerované pomocou AI z 2012 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Daniel

Overený nákup
Je to chutné, ale nechutí to presne ako čokoláda, ale aj tak je to veľmi blízko, najmä preto, že nemá žiadne kalórie. Vyskúšajte so zmrzlinou a banánmi.
Najprínosnejšia kritická recenzia

cryst_nikolka

Overený nákup
Veľmi som sa zdráhala na základe recenzií či tento produkt objednať. Objednala som, je takmer nedotknutý odložený v chladničke už polroka lebo mi je ľúto vyhodiť peniaze do koša. Tak ako už bolo
Recenzie slovenské (432)
Overené nákupy (1776)
Pozitívne (1657)
Negatívne (336)
Recenzie v ostatných krajinách (1580)
  • Katarína

    Overený nákup

    18. 9. 2025

    Veľmi dobré
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dna

    Overený nákup

    18. 9. 2025

    - nechutí - nechutí ako čokoláda - smiech kakao a kokosový olej a je to vlastne to isté????
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jan

    Overený nákup

    10. 9. 2025

    neodporúčam
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dan

    Overený nákup

    9. 9. 2025

    Najodpornejšia vec, akú som kedy skúsil, drž sa od toho ďalej, fuj, fuj.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • stefan

    Overený nákup

    28. 8. 2025

    Nekupujte toto, je to neporiadok, chutí to a vonia to ako liek.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ліка

    Overený nákup

    28. 8. 2025

    Milujem niektoré produkty GymBeam. Ale priatelia, prečo sa toto predáva? Nie som prieberčivý jedák, ale tá omáčka je naozaj hrozná. Nie je to tak, že by tá dochuť bola chemická... celá chuť je taká. Jediné, čo je čokoládové, je farba. Je to ako nejaký druh autooleja :( Chápem, že omáčky Zero môžu byť trochu špecifické, ale nemali by pokaziť chuť jedla. Je škoda, že to budete musieť jednoducho vyhodiť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Beka

    Neoverený nákup

    28. 8. 2025

    Čakal som dobrú investíciu, ktorá sa mi hodí do kalorického deficitu, ale nevyplatila sa. Sirup nechutí vôbec dobre a dokonca nepríjemne zapácha. Neodporúčam.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nicu

    Overený nákup

    25. 8. 2025

    Veľmi zlé, myslím, že som to dostal pokazené, pretože to malo kyslú chuť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mika

    Overený nákup

    19. 8. 2025

    Je kyslá a nechutí ako čokoláda. Keď som ju prvýkrát vyskúšala, mala iné zloženie. Teraz je samozrejme iná. Musí sa vyhodiť, rovnako ako sušienky a šľahačka.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • P

    Overený nákup

    15. 8. 2025

    Má dosť drsnú chuť, s čokoládou alebo niečím podobným to má málo spoločného.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili