najlepšie z kategórie darčekové balíčky

Potrebujete poradiť s výberom? Nechajte sa inšpirovať tými, ktorí už produkty vyskúšali pred vami. Vďaka recenziám našich zákazníkov máte ľahký prístup ku skúsenostiam ostatných. Nájdete tu najčastejšie hodnotené produkty z kategórie Darčekové balíčky. Tým najpredávanejším produktom je Immunity Support Package - GymBeam.

Darčekové balíčky sú ideálnym prekvapením v prípade, že chcete potešiť blízku osobu viacerými produktmi, ale nie ste si istí, ako ich nakombinovať. Balíček teda môže byť skvelým darčekom pre partnerku, partnera, rodičov, súrodencov, prarodičov, priateľov a jednoducho pre každého muža aj ženu. Ich prednosťou je predovšetkým výhodná cena, za ktorú by ste jednotlivé položky z balíčka zrejme nezohnali. Navyše nemusíte komplikovane hľadať, čo pridáte. Stačí odhadnúť podľa názvu balíčka, ktorý z nich bude najbližší osobe, ktorej chcete urobiť radosť nielen na Vianoce. Špeciálne balíčky máme prakticky pre každého.

 Zobraziť viac

V ponuke nájdete packy, ktoré pomôžu s naberaním svalov, chudnutím, podporou krásy, pohybového aparátu aj celkového zdravia a, samozrejme, aj športového výkonu. Takisto sme pridali balíčky pre gamerov, ktorým ide predovšetkým o maximálnu koncentráciu počas napínavých online súbojov. Kuchárky si môžu zase pripravovať zdravšie verzie sladkých a slaných dobrôt. Nezabudli sme však ani na milovníkov zdravých raňajok, snackov alebo vegánskych pochúťok. 

Stačí sa len zamyslieť nad cieľom alebo obľúbenými aktivitami vašich blízkych a podľa toho vybrať balíček na mieru, ktorý sa k nim bude najlepšie hodiť. Okrem radosti v očiach pri rozbaľovaní vás určite poteší, že si na vás spomenú vždy, keď budú používať produkty z balíčka. 

S výberom ďalších darčekov vám pomôže článok Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (1)
Príchuť
 1. matcha (1)
 2. arónia (1)
Forma
 1. kapsulovaný (1)
Zmes
 1. zmes (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Immunity Support Package - GymBeam
  Immunity Support Package - GymBeam
  100%
  100 % (8)
  49,95 €

1 Položka