Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kazeín 100% 1800g - Weider

Výrobca: Weider

Casein 100% je ultra čistý kazeín, ktorý obsahuje až 84% bielkovín, viac ako 5 g BCAA, menej ako 1 g tuku a 1 g sacharidov. Tento nočný proteín poskytuje neustály príjem aminokyselín a živín až po dobu 6 hodín. Nezaťažuje tráviaci systém až natoľko ako vaječný proteín. Obsahuje nepatrné množstvo laktózy.

Dlhodobo nedostupný

Casein 100% od Weideru: nočný proteín so 6-hodinovým uvoľňovaním 

Casein 100% je ultra čistý krémový kazeín. Obsahuje až 84% bielkovín, viac ako 5 g BCAA, menej ako 1 g tuku a 1 g sacharidov v jednej dávke. Je vyrobený najnovšími postupmi a ponúka najvyššiu kvalitu dostupnú na trhu. Kazeín poskytuje organizmu dostatok aminokyselín po dobu až 6 hodín. Tento kazeín je často označovaný aj ako "nočný proteín", pretože umožňuje postupné uvoľňovanie bielkovín do krvného obehu.

 

Keď sa táto bielkovina po užití v tele spracováva, nedostáva sa ku svalom ihneď, ale uvoľňuje sa postupne, čo predstavuje pre vaše svaly neustály príjem živín (6-8 hodín). Ak užijete tento produkt pred spánkom, budete mať istotu, že telu počas noci nič nechýba. Tento proteín je ideálny na noc alebo v prípade dlhšej prestávky dopĺňania proteínov bez cvičenia. Kazeín zaťažuje tráviaci systém menej ako vaječný proteín. Kazeín neznamená tvaroh, WEIDER 100% Casein obsahuje nepatrné množstvo laktózy.


Casein 100% Weider

 

Casein 100% a jeho výhody

  • obashuje až 84% bielkovín z čistého kazeínu
  • obsahuje viac ako 5g BCAA v jednej dávke,
  • poskytuje dostatok aminokyselín a živín až po dobu 6 hodín,
  • urýchľuje regeneráciu,
  • vynikajúco chutí  aj s vodou,
  • má nízky obsah tukov a sacharidov.

  Casein 100% Weider

 

Zloženie

95% Kazeinát vápenatý, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, aróma, sladidlá: (acesulfam K, cyklamát sodný, sacharín sodný), chlorid sodný

Alergény: Obsahuje mlieko alebo výrobky z neho.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 25 g (2 - 3 polievkové lyžice) s 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka a užite najlepšie hodinu pred spaním. V prípade potreby aj počas dňa, najlepšie ráno. 2 x denne = zvýšenie príjmu bielkovín o 50 g.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (25 g)
Kalórie94,89 kcal
Tuky0,25 g
   z toho nasýtené0,2 g
Sacharidy0,83 g
   z toho cukry0,33 g
Bielkoviny22 g
Soľ0,15 g
Recenzie od zákazníkov

Kazeín 100% 1800g - Weider

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kazeín 100% 1800g - Weider
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Kazeín 100% 1800g - Weider

Napíšte otázku
Napísať odpoveď