ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (1)

ZMA PRO + Ashwagandha je funkčná zmes zinku, horčíka, vitamínu B6 a vysoko kvalitného extraktu KSM-66™ z Ashwagandhy (Withania somnifera) vo forme kapsúl. Táto zmes má na organizmus vďaka obsiahnutým látkam radu pozitívnych účinkov vrátane toho, že prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Dlhodobo nedostupný

ZMA PRO + Ashwagandha - funkčná zmes látok so širokým spektrom pozitívnych účinkov na ľudský organizmus

ZMA PRO + Ashwagandha je zmes esenciálnych látok v podobe zinku, horčíka, vitamínu B6 a štandardizovaného rastlinného extraktu KSM-66™ z Ashwagandhy (Withania somnifera) vo forme kapsúl. Zinok je potrebný okrem iného aj preto, aby v organizme správne plnilo svoju funkciu viac ako 200 enzýmov. Ďalej prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi alebo ku zdravému stavu pokožky, vlasov, nechtov aj kostí. Rovnako je dôležitý pre optimálnu funkciu imunitného systému a syntézu bielkovín. Horčík sa zase účastní na viac ako 300 biochemických reakciách a jeho nedostatok je napríklad spojený so svalovými kŕčmi počas výkonu aj v pokoji alebo s únavou a nedostatkom energie. Horčík tak pomáha pri znížení vyčerpania a únavy, optimálnej funkcii metabolizmu, ktorý je dôležitý na tvorbu energie, a podporuje aj správnu funkciu psychiky a nervového systému. Tiež je dôležitý k udržaniu zdravých kostí a zubov a správnej funkcii svalov. Aj vitamín B6 má svoje opodstatnenie, prispieva totiž k optimálnej funkcii imunitného systému. Ďalej rovnako ako horčík pomáha so znížením vyčerpania, únavy a je dôležitý aj pre správnu funkciu metabolizmu nevyhnutného na tvorbu energie.

       

Ashwagandha (Withania somnifera) patrí medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom, jednoduchšie sa na neho adaptovať, a zlepšiť tak odolnosť organizmu. Účinnosť a maximálnu vstrebateľnosť produktov ďalej umocňuje AstraGin®, čo je látka, vďaka ktorej môže mať celá zmes väčšiu biologickú dostupnosť.

        

ZMA PRO + Ashwagandha je produkt so širokým spektrom pozitívnych účinkov na ľudské zdravie, ktorý je vhodné užívať predovšetkým v období zvýšeného stresu a psychickej aj fyzickej záťaže.   

      

ZMA PRO + Ashwagandha a jeho výhody

  • obsahuje funkčnú zmes zinku, horčíka, vitamínu B6 a extraktu z Ashwagandhy
  • vďaka zinku podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi 
  • obsahuje zinok, ktorý pomáha s udržaním zdravých vlasov, nechtov a pokožky
  • prispieva ku zníženiu vyčerpania a únavy 
  • môže pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom
  • je vhodný pre vegetariánov aj vegánov
            

Zloženie

Horčík (Oxid horečnatý), extrakt KSM-66® z Ashwagandhy (vyrobený z certifikovanej organickej Ashwagandhy (Withania Somnifera L)), zinok (zinok L-monomethionin), AstraGin® (extrakt z rastliny kozinca blanitého (Astragalus membranaceus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), vitamín B6 (pyridoxín HCL), rastlinný obal kapsule: hydroxypropylmethylcelulóza, rastlinný stearát horečnatý, oxid kremičitý.

       

Dávkovanie

Konzumujte 2 kapsule pred spaním, najlepšie s jedlom.

         

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kapsule)
Vitamín B6 10,5 mg
Horčík 450 mg
Zinok 30 mg
AstraGin® 45 mg
KSM-66® Ashwagandha 200 mg

            

Upozornenie

V prípade, že ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo pokiaľ užívate akékoľvek lieky na predpis, poraďte sa pred použitím tohto produktu s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Detail produktu
Vyrobené v United Kingdom
Štítky produktu Vegan
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Forma kapsulovaný
Zmes zmes
Vegánsky áno
Vegetariánsky áno
Bez laktózy áno
Bezlepkový áno
BIO nie
Bez GMO áno
Bez umelých sladidiel áno
Bez plastového obalu nie
Hlavná kategória ZMA a ZMB
Ostatné kategórie Ostatné minerály
Športová výživa
Minerály
Diéty
Ashwagandha

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition
Write Your Own Review
Prezeráte si:ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

100 %
100 %
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených nákupov

100 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Dlhé roky som mal problém s pokožkou a nechtami. Nevedel som aký vitamín zvoliť a tak sa zbaviť týchto zdravotných problémov. Navštevoval som aj lekára, no užíval som lieky nato určené ale veľmi mi to nepomáhalo skôr robilo ešte väčší problém. Rozhodol som sa vyskúšať tento doplnok, ktorý mi poradil môj kamarát pracujúci ako lekár v Anglicku. Je to naozaj uznávaný produkt, ktorý stojí zato. Zlepšila sa mi pokožka, nechty, vlasy a nepociťujem také problémy ako predtým. Poznám túto značku dlhšie a práve preto som rád, že sa začala predávať i u nás. Dávkujem to samozrejme podľa príbalového letáku a úplne to postačuje. Minerály sú dôležité, takže smelo do toho a určite ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď