Recenzie - Yum Yum Whey - BeastPink | GymBeam.sk Skip to main content

Yum Yum Whey je unikátny srvátkový proteín vyrobený na mieru všetkým aktívnym ženám. V zložení nájdete starostlivo vybrané vitamíny, minerálne látky, l-karnitín alebo prebiotickú vlákninu inulín. Každá odmerka obsahuje aspoň 20 g bielkovín a minimum cukru.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať štvrtok 25. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Yum Yum Whey - BeastPink

4.6
Priemer z 1942 hodnotení
(1576 hodnotení)
(152 hodnotení)
(72 hodnotení)
(41 hodnotení)
(96 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na tento proteínový prášok pre ženy na báze srvátky sú mimoriadne pozitívne. Zákazníčky opakovane chvália skvelú chuť s „dezertným“ charakterom, plynulé miešanie s vodou alebo mliekom bez hrudiek a zároveň ľahký, nenafukujúci pocit. Mnohí tiež uvádzajú dobrú sýtosť a jednoduché každodenné používanie, pričom si ho často vychutnávajú aj nad rámec po tréningu.

  • Skvelá dezertná chuť
    |
  • Mieša sa hladko, bez hrudiek
    |
  • Ľahký, bez nafukovania
    |
  • Dobrá sýtosť
    |
  • Jednoduché používanie každý deň
    |
  • Príjemná textúra

Vygenerované pomocou AI z 1942 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Anna

Overený nákup
Vynikajúce!! Nízky obsah kalórií a lahodná chuť sú hlavnym dôvodom prečo si ho znova objednám. Miešam ho s nízkotučným mliekom a cereáliami každé ráno. Práve takto ho odporúčam..protein si nemusíte
Najprínosnejšia kritická recenzia

Берна

Overený nákup
Proteín je fajn, chutí dobre, nenafúkol ma. Ingrediencie sú fajn, ale myslím, že by bolo lepšie, keby bola sladená len stéviou a nie sukralózou. Bohužiaľ, proteín mi spôsobil opuchy na chrbte a tvári
Podľa príchute

Recenzie slovenské (432)
Overené nákupy (1515)
Pozitívne (1795)
Negatívne (142)
Recenzie v ostatných krajinách (1510)
  • W.

    Overený nákup

    11. 4. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Chutí mi, krásne vonia - ale s vodou veľmi chutný nie je ... som si istá, že s rastlinným mliekom to bude bomba! Konkrétne kokos&lískový orech od Alpro
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Sabina

    Overený nákup

    9. 4. 2020

    Proteínové prášky konzumujem takmer desať rokov, ale tieto od gymbeam sú chutné. Ak hovoríte, že chutia ako chemikália, myslím, že ste nič iné neskonzumovali. Tie sú nádherné, v porovnaní s tými od známych a drahých firiem či dokonca z obchodov. Pridávam ich do vody a mlieka a keď pripravujem šľahačku alebo krémy alebo cesto na palacinky alebo koláče. Sú chutné! Vyskúšala som čokoládu a lieskovce, vanilku aj bielu čokoládu a kokos a som veľmi spokojná. Dokonca aj môj priateľ, ktorý si potrpí len na neparfumované púdre, povedal, že sa ich nevie nabažiť. :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lucie

    Overený nákup

    5. 4. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Myslela som že to bude hnusný ale tá chuť je výborná najlepšia proteín čo som kedy mala.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ивелина

    Neoverený nákup

    30. 3. 2020

    Привет! Много са добри протеините, НО защо трябва да са със сукралоза? Това е изключително, така да кажа, неполезен подсладител доближаващ се до аспартам по действие. Ще се радвам да направите протеинови шейкове с ксилитол/стевия/инулин/еритритол и други безредни антуралнио подсладители :) Ще следя с интерес!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Нели

    Overený nákup

    29. 3. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok, vanilková zmrzlina, biela čokoláda kokos
    Som potešený. Je to už tretíkrát, čo som si ho dal a vidím, že to funguje. Samozrejme, potrebujete aj dobrý tréning. Vyskúšala som všetky 3 príchute, najviac mi chutí oriešková čokoláda
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Veronika

    Overený nákup

    28. 3. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Proteín sme si objednala na základe odporúčania známej. Čo sa zloženia týka výhrady nemám kvalita veľmi dobrá. Čo sa chuti týka musíme brať do úvahy, že je to proteín a na proteín chutí pomerne dobre, len to chce si trochu zvyknúť (proteín nikdy nebude sladučký ako si to asi väčšina žien zrejme praje alebo predstavuje). Celkovo hodnotím veľmi pozitívne.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ana

    Overený nákup

    6. 3. 2020

    veľmi dobré a chutné, sú moje obľúbené odkedy ich predávate
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Luca

    Overený nákup

    27. 2. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Je veľmi lahodný, chutí ako Nutella a som rada, že obsahuje stéviu, pridané vitamíny a enzýmy
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tereza

    Overený nákup

    25. 2. 2020

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Chutný proteín, môžem jedine odporučiť. Je dobre stráviteľný, nerobí hrudky a skvele chutí. Zatiaľ mám vyskúšané príchuť vanilková zmrzlina, nabudúce beriem čokoláda-lieskový oriešok:)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Marie

    Overený nákup

    22. 2. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    skvelá varianta pre ženy :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili