Vitamínová voda Boost - Body & Future

Výrobca: Body & Future

Vitamínová voda Boost si vás získa svojim výnimočným zložením a sviežou chuťou. Ide o pramenitú vodu, ktorej zloženie obohacujú dôležité vitamíny a minerálne látky. Okrem toho v zložení nájdete aj kofeín a spaľovač tuku l-karnitín.

Dlhodobo nedostupný

Vitamínová voda Boost - pramenitá voda plná vitamínov a minerálov, v ktorej zložení nájdete aj kofeín a l-karnitín

Vitamínová voda Boost je pramenitý nápoj plný dôležitých vitamínov a minerálov. Získa si vás nielen sviežou chuťou, ale aj výnimočným zložením. Nájdete v ňom napríklad vitamín C, horčík a vitamíny skupiny B. Prítomný niacín sa podieľa na zdravej funkcii psychiky a nervového systému, čo oceníte počas psychicky náročných dní v práci či v škole. Práve vtedy sa vám budú hodiť aj vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, čím vám pomôžu udržať potrebný fokus na vaše povinnosti.

Zabudnúť netreba ani na prítomný horčík, ktorý sa podieľa na množstve dôležitých biologických procesoch v našom tele. Vitamínová voda Boost tak poteší všetkých milovníkov zdravého životného štýlu, ktorí sa snažia podporiť svoju snahu za lepším ja.

Zloženie vitamínovej vody Boost je navyše obohatené o kofeín a l-karnitín. Vďaka nim získala táto vitamínová voda svoj príznačný názov Boost. L-karnitín sa prirodzene nachádza v každej bunke nášho organizmu. Podieľa sa na prenose mastných kyselín do mitochondrií, ktoré produkujú energiu pre bunky a pri tomto procese je tuk spálený na energiu. Vo svete fitness je veľmi obľúbený a vyhľadávaný ako prírodný spaľovač tukov, ktorý boostne vaše tréningové snaženie.

Vitamínová voda Boost a jej výhody

• je pramenitá voda s obsahom dôležitých vitamínov a minerálnych látok
  • obsahuje vitamín C, B6, B12
  • prispieva k fungovaniu imunitného systému a zdraviu kostí
  • podieľa sa na znížení vyčerpania a únavy
  • má osviežujúcu chuť
  • v zložení nájdeme kofeín a l-karnitín

Príchuť Orange + Lemon: pramenitá voda (92,1 %); pomarančovo citrónová báza (3 %); kyselina citrónová, horčík, regulátor kyslosti: citrany sodné; prírodná aróma, L-karnitín (0,66 %); kofeín (0,53 %); jedlá soľ, antioxidant: kyselina askorbová, niacín; zahusťovadlo: karobová guma, vitamín B6, vitamín B12; rastlinno-ovocný extrakt, extrakt z koreňa čakanky, kyselina citrónová, aróma, vitamíny: vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, kyselina pantoténová, niacín, vitamín C.

Nutričné hodnoty 100 ml
Energetická hodnota 66 kJ / 16 kcal
Tuky 0,0 g
z toho nasýtené tuky 0,0 g
Sacharidy 3,8 g
z toho cukry 2,6 g
Bielkoviny 0,0 g
Soľ <0,01 g
Vitamín C 4 mg
Vitamín B6 0,35 mg
Vitamín B12 0,625 μg
Kyselina listová 10 μg
Kyselina pantoténová 0,3 mg
Niacín 4 mg
Horčík 22,5 mg

Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke pri teplote od 1 do 8 °C a spotrebujte do 2 dní.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Hlavná kategória Ostatné RTD nápoje
Vegánsky áno