Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Versatile Rukavice X Gloves Black - MADMAX

Výrobca: MADMAX

Versatile Rukavice X Gloves Black vysoko odolné rukavice na cvičenie s anatomicky tvarovanou dlaňou. Tú tvorí unikátny materiál Clarino, ktorý sa dokonale prispôsobí kontúram vašich rúk. Maximálny komfort zaručuje niekoľko odvetrávacích otvorov a o bezpečie sa postará dvojité prešívanie v oblasti palca. Silikónová vrstva na prstoch slúži ako protišmykový povrch pre perfektný úchop závaží. Zadnú stranu rukavíc tvorí odolný a prispôsobivý materiál Q-span. Rukavice majú komfortné zapínanie pomocou suchého zipsu. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 24,95 €

Versatile Rukavice  X Gloves Black - profesionálne rukavice na cvičenie s anatomickým tvarom a protišmykovou technológiou pre perfektný úchop závaží pri tréningu 

Versatile Rukavice X Gloves Black vysoko kvalitné rukavice na cvičenie, ktoré slúžia na ochranu rúk pri tréningu. Dlaň rukavice tvorí unikátny materiál Clarino, ktorý sa dokonale prispôsobí kontúram vašich rúk. Navyše sú rukavice anatomicky tvarované a vylepšené hneď o viacero technológií. Maximálny komfort zaručuje niekoľko odvetrávacích otvorov a o bezpečie sa postará dvojité prešívanie v oblasti palca. Silikónová vrstva na prstoch slúži ako protišmykový povrch pre perfektný úchop závaží. Zadnú stranu rukavíc tvorí vysoko odolný a prispôsobivý materiál Q-span. Rukavice majú komfortné zapínanie pomocou suchého zipsu a zamilujete si ich pri cvikoch s ťažkými váhami, powerliftingu či crossfite. 

       

Ako si vybrať správnu veľkosť rukavíc? 

VeľkosťSMLXLXXL
Obvod dlane 17,5-19 cm 19-20,5 cm 20,5-22 cm 22-23,5 cm 23,5-25 cm
Recenzie od zákazníkov

Versatile Rukavice X Gloves Black - MADMAX

Write Your Own Review
Prezeráte si:Versatile Rukavice X Gloves Black - MADMAX
Vaše hodnotenie
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku
príslušenstvo
EAN
8591325004467
Počet kusov na palete
1 ks
Počet kusov v balení
5 ks
Brutto váha
0.07 kg
Dĺžka
16.50 cm
Šírka
32.00 cm
Výška
0.80 cm
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Versatile Rukavice X Gloves Black - MADMAX

Napíšte otázku
Napísať odpoveď