Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: ProSupps
100 %

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots je spaľovač tuku, ktorý obsahuje l-karnitín a kyselinu pantoténovú. Tá v tele prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, zdravej duševnej výkonnosti, či zníženiu únavy a vyčerpania. Je obľúbený predovšetkým medzi ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť.

Špeciálna cena 22,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots - spaľovač tuku prispievajúci k správnej látkovej premene a zníženiu únavy

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots je spaľovač tuku vyhľadávaný najmä ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť. V jednej dávke nájdete 3000 mg l-karnitínu, ktorý sa v tele prirodzene nachádza a napomáha pri transporte mastných kyselín do mitochondrií. Ďalšou dôležitou zložkou je kyselina pantoténová, ktorú možno poznáte tiež pod názvom vitamín B5. Tá v tele prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, zníženiu únavy a vyčerpania či zdravej duševnej výkonnosti. Celý shot je úplne bez cukru a kalórií, čo práve pri chudnutí určite oceníte.

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots a jeho výhody

• obsahuje 3000 mg l-karnitínu a kyselinu pantoténovú
  • napomáha pri transporte mastných kyselín do mitochondrií
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania či zdravej duševnej výkonnosti
  • má vplyv na správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie
  • je bez cukru a kalórií

Kyselina pantoténová, L-karnitín, čistená voda, kyselina fosforečná, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sukralóza, draselná soľ acesulfamu, sorban draselný, benzoan sodný, šťava 0%.

Užívajte jednu polievkovú lyžicu denne alebo podľa pokynov lekára alebo výživového odborníka s licenciami. Môže sa tiež zmiešať s obľúbenou šťavou alebo nápojom.

Nutričné hodnotyna 1 pol. lyžicu
Kyselina pantoténová 10 mg
L-Karnitín 3000 mg

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí vo veku 18 a viac rokov. Pred použitím tohto alebo akéhokoľvek iného doplnku výživy sa poraďte s lekárom. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, pokiaľ máte podozrenie, že môžete mať zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky na predpis či voľne predajné lieky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pokiaľ sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie a poraďte sa s kvalifikovaným lekárom. Uchovávajte mimo dosah detí. Dátum spotreby je v USA formáte (prvé číslo symbolizuje mesiac).

Recenzie od zákazníkov

Questions and answers about product VANISH® L-CARNITINE LIQUID SHOTS - ProSupps

Kombo s animal cuts

Pridané

Dobrý deň, môžem kombinovať s animal cuts? Ak áno v akom rozpise. Čiže animal cuts + L carnitin +synephrine. Ďakujem
Gym Beam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, áno, animal cuts je vhodné dopĺňať tekutým L-karnitínom (1 polievková lyžica) a Synefrínom (2 tab) pred tréningom. Animal cuts užívajte 1 balíček ráno a prípadne aj 1 balíček priebežne počas dňa.

Ladislav, team GymBeam