Recenzie - Tepláky Unity Blue - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content
Doprava zadarmo s SPS štartuje! Nakúpte od 8. 6. do 14. 6. zdravé potraviny a získajte bezplatné doručenie do boxov a na výdajné miesta.

Tepláky Unityregular fit kúsok z materiálov s vysokou gramážou. Majú moderný dizajn s pogumovaným logom GymBeam na ľavej nohe a sťahovateľný pás, ktorý si prispôsobíte podľa svojich predstáv. Okrem toho potešia praktickými vreckami a jednofarebným prevedením, ktoré ľahko zladíte s oblečením na šport aj voľný čas.

Kúpte si tento outfit

Popis
Detail produktu
Recenzie

Tepláky Unity Blue - GymBeam

4.9
Priemer z 9 hodnotení
(8 hodnotení)
(1 hodnotenie)
(0 hodnotení)
(0 hodnotení)
(0 hodnotení)
Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Matus

Overený nákup
Zo siestich gymbeam teplakov su tieto najtensie, co neni zle. Nejsu ale tak tenucke ako byvaju napr ryderwear. Ta modra farba vyzera nazivo lepsie ako na fotkach, ladi s ocean bandom co je na apple
Recenzie slovenské (4)
Overené nákupy (8)
Pozitívne (9)
Negatívne (0)
Recenzie v ostatných krajinách (5)
  • darius

    Overený nákup

    10. 6. 2026

    dosť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Foarte multumit

    Overený nákup

    2. 5. 2026

    Pekné
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • mariachi

    Overený nákup

    7. 4. 2026

    predstavenie
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dana

    Overený nákup

    1. 4. 2026

    Tepláky sú kvalitné, dobrý strih. Veľmi dobre sa nosia
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • kucik

    Overený nákup

    31. 3. 2026

    Sú super
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Sarky

    Overený nákup

    28. 3. 2026

    odporucam
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Matus

    Overený nákup

    30. 10. 2025

    Zo siestich gymbeam teplakov su tieto najtensie, co neni zle. Nejsu ale tak tenucke ako byvaju napr ryderwear. Ta modra farba vyzera nazivo lepsie ako na fotkach, ladi s ocean bandom co je na apple watch ultra 3, co ocenujem. Mam ale jednu vyhradu a tou su vacky. Vzdy ked si sadnem, hlavne pri soferovani, tak mi vypadne telefon, co vie byt otravne. Teraz je jesen, cize si ho viem dat do bundy/mikiny, ale v lete by to dost vadilo. Inak fajn teplaky
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • MartinPlzen

    Neoverený nákup

    6. 3. 2025

    Pekné, pohodlné tepláky do gymu aj k televízii
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Begi

    Overený nákup

    5. 3. 2025

    Výborná kvalita, veľkosť zodpovedá; odporúčam
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu

Zákazníci si tiež dokúpili