Taška na jedlo The BOX LG Midnight - Fitmark

Výrobca: Fitmark

Taška na jedlo The BOX LG Midnight má tmavomodrú farbu a môžete si do nej zabaliť svoje zdravé jedlo a vziať ho kamkoľvek so sebou. Je ľahká a prenosná, vyrobená z vysoko kvalitného balistického nylonu. Súčasťou balenia sú 4 tesniace boxy na jedlo (BPA free), šikovný šejker pre vaše suplementy a 2 chladiace gély, ktoré udržia potraviny v chlade.

Dlhodobo nedostupný

The BOX LG Midnight je taška na jedlo, v ktorej uchováte svoje zdravé potraviny čerstvé a dokonale zorganizované

Taška na jedlo The BOX LG Midnight má tmavomodrú farbu a môžete si do nej zbaliť všetko svoje nakrabičkované zdravé jedlo a vziať ho kamkoľvek so sebou. Jedná sa o revolučný organizér na vaše jednotlivé chody. Skvelý dizajn. Materiály najvyššej kvality. Inovatívne funkcie. Ľahká a prenosná taška je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu - balistický nylon. Má polstrovaný popruh, ktorý je odnímateľný. Súčasťou balenia sú tiež 4 vysoko tesniace boxy na jedlo (BPA free), šikovný patentovaný šejker pre vaše vitamíny, suplementy a proteín v jednom (BPA free) a 2 chladiace gély (1 veľký a 1 stredne veľký - obe TSA testované), ktoré udržiajú potraviny v chlade.

Taška na jedlo The BOX LG Midnight - Fitmark

Taška na jedlo The BOX LG Midnight obsahuje:

• 4 vysoko tesniace boxy na jedlo (BPA free)
  • šikovný šejker pre vaše vitamíny a proteín v jednom (BPA free)
  • 2 vysoko kvalitné chladiace gély (1 veľký, 1 stredný) TSA testované

Rozmery

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm) 35,5 20,32 24

Ako sa o tašku na jedlo starať?

Tašku stačí čistiť vlhkou handričkou podľa potreby, prípadne prať iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

HS kód 42029291: ---- Cestovné tašky a vaky, tašky na toaletné potreby, plecniaky, ruksaky a športové tašky a vaky
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Tašky na jedlo a príslušenstvo
Ostatné kategórie Príslušenstvo