GymBeam Športové podprsenky a topy

Športové podprsenky a topy od výrobcu GymBeam slúžia ako opora pŕs pre každú športovkyňu, ktorá si chce svoj tréning vychutnať naplno. Neobmedzujte sa pri tréningu - dôležitý je najmä kvalitný a pohodlný materiál, ktorý vám skvele padne a dokonale zaistí vaše prsia. Pri ich výrobe sme mysleli aj na dobrú priedušnosť a odvádzanie potu. Prezrite si ponuku našich športových podprseniek rôznych strihov a farieb, z ktorých si vyberiete svoju obľúbenú už dnes!

Zobraziť viac

Z akých podprseniek a topov vyberať?

• Podprsenky s vypchanými košíkmi perfektne tvarujú poprsie a lichotia postave. Skvele sa hodia na bežné denné nosenie.
  • Podprsenky na zapínanie majú nastaviteľný obvod, takže sa skvele prispôsobia hrudníku.
  • Podprsenky bez zapínania patria k tým najpohodlnejším. Majú elastickú gumu v oblasti hrudníka, aby sa maximálne prispôsobili vašim tvarom. Skvele sa hodia na šport aj bežné nosenie.
  • Podprsenky so špagetovými ramienkami neposkytujú takú oporu ako podprsenky so širšími ramienkami. Tento drobný nedostatok však vyrovnávajú maximálnym komfortom, ktorý môžu ponúknuť.
  • Podprsenky s nastaviteľnými ramienkami sa taktiež perfektne prispôsobia tvaru vášho hrudníka. Skvele sa hodia do fitka, na beh aj ďalšie aktivity. Okrem funkčnosti si zamilujete aj ich moderný dizajn a pohodlnosť. Je na vás, či si vyberiete zapínaciu alebo s elastickou gumou.
  • Bezšvové podprsenky vynikajú svojim maximálnym komfortom. Hneď ako ich raz vyskúšate, už nebudete chcieť nosiť klasické podprsenky s kosticou. Nikde nederú a vďaka hladkému povrchu sa dajú nosiť pod tričkami aj topmi bez toho, aby ich bolo vidno.
  • Topy rôzne dlhých dĺžok aj rukávov sa skvele hodia na šport aj voľnočasové aktivity. Vybrať si môžete ľubovoľné materiály, ktoré sú priedušné alebo spoľahlivo odvedú pot.

Z dámskych športových podprseniek si vyberie každá žena, ktorá vyhľadáva kvalitné materiály, pohodlie a nadčasové dizajny.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.