Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue - Fitmark

Výrobca: Fitmark

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue v modrej farbe s pekným dizajnom, inovatívnymi funkciami a materiálom najvyššej kvality. Je ľahká, prenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje 5 veľkých boxov na hlavné jedlo, 2 chladiace gély, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteínové nápoje, 2 inteligentné vrecká na fľašu, proteínové tyčinky a ovocie. Udrží vaše jedlo čerstvé až 8 hodín.

 
Špeciálna cena   99,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné 1.90 €

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue je praktická taška s inovatívnymi funkciami, ktoré udržia vaše vopred pripravené jedlo čerstvé až po dobu 8 hodín

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue je v modrej farbe s pekným dizajnom, inovatívnymi funkciami a materiálom najvyššej kvality. The Shield posúva tašky na jedlo na nový level. Je ľahká, prenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje polstrovaný popruh, ktorý je odnímateľný. Jednoducho si v nej zorganizujete svoje pripravené zdravé jedlo na celý deň. Obsahuje 5 veľkých boxov na hlavné jedlo, 2 chladiace gély (schválené TSA) pre udržanie správnej teploty, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteínové nápoje, 2 mimoriadne inteligentné rozšírené vrecká na fľašu, proteínové tyčinky a ovocie. Vaše kľúče budú mať v taške tiež vlastný priestor. Na zadnej vonkajšej časti nájdete miesto aj pre svoj fitness diár alebo časopis. Taška The Shield vám uľahčí cestu do práce či do fitka, a navyše budete mať všetko svoje zdravé jedlo až 8 hodín čerstvé a vždy k dispozícii. Taška má objem 19,5 litra. 

 

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue - Fitmark  

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue obsahuje:

  • 5 veľkých krabičiek na jedlo
  • 2 chladiace gély
  • krabičku na vaše vitamíny alebo proteín
  • 2 veľké postranné vrecká na šejker, fľašu alebo proteínové tyčinky

 

Rozmery

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm)37,421,5924,13

 

Ako sa o ňu starať?

Tašku vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

Recenzie od zákazníkov

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue - Fitmark

Write Your Own Review
Prezeráte si:Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue - Fitmark
Vaše hodnotenie
EAN
858319005878
Distribútor
74
Právna kategória výrobku
príslušenstvo
Brutto váha
1.90 kg
Dĺžka
24.00 cm
Šírka
37.50 cm
Výška
22.00 cm
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Športová taška na jedlo The Shield LG River Blue - Fitmark

Napíšte otázku
Napísať odpoveď